• ~POśmiewisko
    (2014-05-11 16:01)
    "Kowalski przyznaje, że nie boi się poglądów partnerki"

    No pewnie. Jeśli mu gotuje, sprząta, a nawet całuje po rękach to jaka z niej feministka? "Poglądy" to na POkaz, jak Kazia ma wychodne.
  • ~nikaa
    (2014-05-11 22:37)
    Rany - to ta paskuda ma chłopa??? Co prawda na oko jakieś 25 lat starszy, ale zawsze to chłop. A Kaziutka w kapciuszkach pomyka po chałupie i zupki gotuje... Nie no, za to to już towarzyszki feministki po prostu na zbity pysk Kazioutkę ze swojego członkostwa w towarzystwie wojujących babochłopoów wypieprzą. A swoją droga- skąd jej przyszlo do głowy, aby się tak stereotypowowo i staroświcko z mężczyzną związać- a gdzie POciąg do innych feministek??? Oj wstyd Kaziutka, wstyd.
  • ~Patersson
    (2014-05-24 19:45)
    to jest sztuka frajera sobie wybrac takie scierwo z jezorem na petelkei rowerkami na dupie bo inaczej ta morda nie wyglada
  • ~wyborca
    (2014-05-10 21:10)
    Ta genderystka -feministka chce się przefarbować na dwa tygodnie przed wyborami.Czyli jest jeszcze hipokrytką i oszustką.
  • ~kazia to niedbaluch
    (2016-12-25 00:33)
    Przykładna feministka. Do czasu, gdy trafi się samiec.
  • ~Drzazga 101
    (2014-05-12 16:57)
    O Matko, na tym piątym zdjęciu jakaś baba rechocze jak najęta. Znałem jedną taką, co jej lewe płuco pękło od takiego śmiechu i skarżyła się potem, że zszywanie było bolesne.
    Hej !-
  • ~kolo
    (2014-05-12 15:52)
    jednak klopoty pod schronem sa , tego nie da sie ukryc
  • ~Yogi