• ~mia
    (2013-07-25 09:35)
    Od kiedy Stary Sącz to Podhale ??? Tumay tumanowate!
  • ~Polanski
    (2013-07-24 17:51)
    Bachelor of Arts i finansista? A jaki " Art" on studiował? Polonistykę? Hahahah!!!
  • ~polka
    (2013-07-25 14:05)
    Karolina jaka jest każdy widzi, ani to mądre ani ładne, do ślubu szła pół naga i każdy czy chciał czy nie (w starym sączu) musiał wiedzieć, że wychodzi za mąż. Rodzina Domańskiech to ludzie "na poziomie", szkoda ich...
  • ~Moim zdaniem
    (2013-07-25 09:30)
    Okazuje się, że przyszły mąż aktorki jest człowiekiem sukcesu i z pewnością może sobie pozwolić na zorganizowanie wystawnej imprezy...


    Zielińska zrujnuje go finansowo i przestanie być człowiekiem sukcesu. Ponadto Zielińska jest góralką, zaprosi na wesele klany Córusiów i Synusiów, które przejedzą jego majątek.
  • ~qwert
    (2013-07-25 09:31)
    Bachelor of Arts - to jest odpowiednik licencjatu buhhaha
  • ~Rep
    (2013-07-25 09:43)
    Zielińskie mieszkaja i pochodzą ze Starego Sącza - od kiedy to jest Podhale się pytam ??? Kaśka cały czas podkreśla, że jest górlaką - owszem, ale nie podhalańską! Widziała górala chyba przez okno. Z Karoliną chodziłam do klasy - głupszej dziewuchy nie znam, cały czas podkreślała, że jest siostrą "tej Zielińskiej", za wszelką cenę chce zaistnieć w show biznesie, ale niestety z marnym skutkiem. Pani Helena Domańska - mama Wojtka była nauczycielką j.polskiego a potem zastępca dyrektora, wszysycy wiedzieli, że jej syn studiuje na Harvardzie bo przy każdej okazji o tym mówiła.
  • ~janka
    (2013-07-25 09:53)
    prawo studiował, bachelor of arts - licencjat nauk humanistycznych i artystycznych (absolwent np. prawa, historii)
  • ~Re Rep
    (2013-07-25 11:00)
    Rep2013-07-25 09:43
    Zielińskie mieszkaja i pochodzą ze Starego Sącza - od kiedy to jest Podhale się pytam ??? Kaśka cały czas podkreśla, że jest górlaką - owszem, ale nie podhalańską! Widziała górala chyba przez okno. Z Karoliną chodziłam do klasy - głupszej dziewuchy nie znam,



    Pogratulować znamienitych znajomości, a "głupota" kogoś, to jest subiektywna ocena często zawodna i krzywdząca.
  • ~Polanski
    (2013-07-25 12:23)
    ~janka Oj to się mama wykosztowała. Rok prawa na Harvardzie to 56 tys.$ No chyba że dostał pełne stypendium. Dla wybitnie zdolnych. Ale tacy to raczej nie lądują w RUCH-u. Harvard ma ciekawy system naboru. Przyjmują wszystkich z rekomendacji i według poprawności politycznej. Poza tym maja miejsca dla studentów z całego świata. Chcą żeby elity miały trochę kontaktu z innymi kulturami. Dla okrasy przyjmują też paru " Geek-ów". Całe to towarzystwo fajnie się bawi i miesza, a pozycja i wpływy uczelni gwarantują zajmowanie najwyższych stanowisk. Tysiące studentów mniej prestiżowych uczelni ciężko pracują i zdobywają wiedzę, a elita z tego korzysta. Wszyscy o tym wiedzą, ale jest to tajemnica Poliszynela. Typowym przykładem jest Bush Junior. Absolwent Yale. Buhahahahaah!!!
  • ~obywatelka
    (2013-07-26 10:45)
    Ciekawe za ile zamieścili te "rewelacje"o tej rzekomej "GÓRALCE " i tym skromnym finansiście. Rewelacja informacja,chyba mnie rozerwie z dumy. O matka moja, z kim się podzielić w pierwszej kolejności. Żałosny poziom sztuki dziennikarskiej .Może byście informowali o pozytywach, rozwiązaniu konkretnego problemu jak bezrobocie,gdzie są dostępne mieszkania za normalna cenę w miejscowościach gdzie jest praca etc Mdli o książęcych dzieciach,skandalach królewskich i prostytucji Piszcie ożyciu w normalny sposób a nie pierdoły ,dyrdymały i totalne głupoty