• ~....
    (2012-06-23 21:05)
    JAK MOZNA UMIESCIC TUTAJ MICHAELA JACKSONA??
    TO SZCZYT CHAMSTWA I BRAKU KULTURY
    WSTYD
  • ~TheKing
    (2012-06-23 22:41)
    Za dwa dni rocznica śmierci Michaela,wstyd i HAŃBA REDAKTOROWI,takiego czegoś nie pisze się o ludziach za ich życia,a co dopiero gdy już ich nie ma! Piszą i wierzą w te brednie tylko ludzie bez serca,nie wiedzący nic o człowieku,a próbujący go oczernić! Jak was maluczkich życie kopnie w końcu w dupę to będziecie wiedzieć za co! Zło złem się mści! OCENIAĆ Michaela MAJĄ PRAWO tylko jego DZIECI,które wielokrotnie podkreślają jak bardzo go kochają i jak dobry był dla nich.Nie był nieomylny,bo był człowiekiem jak każdy z nas,ale kochał swoje dzieci i tylko to się liczy!
  • ~haes
    (2012-06-24 14:50)
    Problemem dzisiejszych mediów jest kompletna ignorancja i świadoma manipulacje...
    Niech ten mądrala trochę się wysili i zaczerpnie wiedzy w temacie, o którym pisze...
    Michael był znakomitym ojcem, który dokładnie wiedział co dzieciom jest potrzebne i co jest ważne w wychowaniu dzieci. Nauczył je miłości, szacunku do innych ludzi , dopilnował, by były wykształcone, codziennie czytał im książki, a co najważniejsze, zawsze miał dla nich czas. Tak organizował swoją pracę, by dzieci nigdy nie ucierpiały... Dlatego pokazywanie jednego dyskusyjnego incydentu i tak jednoznaczna zła ocena jest po prostu krzywdząca...
    Mam trzech synów i jako matka potrafię ocenić to jakim ojcem był Michael Jackson... nie po tym co o nim piszą, ale po tym jak dziś zachowują się jego dzieci... jak się wypowiadają w wywiadach, jakie są względem siebie i innych ludzi, co mówią o swoim ojcu... sugeruję, żeby dziennikarze również do tego materiału sięgnęli, a nie tylko do tego ogólnie dostępnego, wyświechtanego i wykrzywiającego rzeczywistość. Już pora, żeby zmienić sposób opisywania Michaela Jacksona... on już nie żyje, już bardziej nie można mu zaszkodzić...
  • ~grażyna
    (2012-06-24 12:16)
    Blanket jest dziś uroczym dziesięciolatkiem,a kilkusekundowy incydent z okresu niemowlęctwa postawił jego ojca w szeregu morderców,zboczeńców ,ojców traktujacych swoje dzieci pięściami i narkotykami.Pewnie gdyby dziennikarze nie nadali tej nieszczęsnej chwili niemal rangi morderstwa nikt by dzisiaj o tym nie pamietał,a tak z uporem maniaka wałkują temat od niemal dekady.Natomiast żaden dziennikarzyna nie pokusił się o wystawienie Michaelowi świadectwa OJCA DOSKONAŁEGO-czuły,serdeczny,troskliwy,bezgranicznie kochajacy swoje dzieci,Michael szykuje swoim dzieciom grzanki na śniadanie,Michael beztrosko bawi się z dzieciakami,Michael grający w szachy z malutkim Prince,Michael z wielką czułością tulący smutną Paris,ale też Michael wymagajacy,dbajacy o wykształcenie swoich dzieci ,o dobre maniery i szacunek do świata.To tylko takie drobnostki,materiałów w tej kwestii jest mnóstwo.Ale po co sobie zaprzątać głowę,skoro mamy gotowy materiał sprzed 10lat ukazujacy ZBRODNIĘ Michaela względem swojego synka.Po co przytoczyć wypowiedzi dzieci jakim ojcem był Mj i jaką traumę przeżyły w związku z jego nagłym odejściem.To wszystko niesitotnie w obliczu fotki sprzed 10 lat...
  • ~Ania
    (2012-06-24 12:00)
    Nie można przez jeden błąd robić z człowieka potwora i złego ojca Michael był tylko człowiekiem i nie zawsze robił tak jak należy z resztą jak my wszyscy. Mały żyje i nic mu się nie stało, Michael trzymał go mocno. Przestańcie to wciąż pokazywać żałosne dupki w mediach pracują.
  • ~Malgorzata
    (2012-06-24 10:20)
    Ze jak ? MJ jest zlym ojcem bo pokazal dziecko z okna swoim fanom , i sie troche za mocno wychylil ? Stalo sie cos dzieciakowi ?
    He ? A co z tymi tatusiami, ktorzy niemowlaki podrzucaja do samego sufitu ? Albo z tymi co jezdza autem z dziecmi nie zapietymi pasami ? Mozna by mnozyc takie przyklady.

    Jakby Jackson pokazal gola dupe przez to okno, tak jak wielu innych muzykow co sie publicznie tak zachowuja, i miliony dzieci to widzi ,plus ich wlasne , to by bylo ok ? Oni zdaja egzamin z ojcostwa? Bo o nich tu sie nie pisze.
    Jak mozna na podstawie jednej fotki, decydowac o tym jakim MJ byl ojcem ?
    To skandal umieszczac na jednej liscie jako zlego ojca - MJ, na rowni z mordercami swych dzieci. SKANDAL !
    Acha !
    I jeszcze jedna ciekawostka dla tego niby-dziennikarza co to napisal -
    Mj jak mial ochote wypic kieliszek wina przy dzieciach, to wlewal sobie to wino do puszki po coli, bo nie chcial by male dzieci widzialy jak rodzic pije alkohol.
    I o czym to swiadczy ? Jak wychowywal swoje dzieci?
    I takich przykladow jest mnostwo. Trzeba sie tylko doinformowac - panie redaktorze !
    Chyba macie tam dostep do internetu, w tym waszym wiejskim portalu?

    Czytac, czytac, duzo czytac - tak mawial sam Krol Popu.

    Pozdrawiam.
  • ~MJJ
    (2012-06-23 21:57)
    OMG, a co to za popaprany pisarczyk dorwał się do "pisania" , ciekawa jestem czy jesteś ojcem, mam nadzieję, że nie, bo jeśli jesteś takim ojcem jak pismakiem, to bardzo współczuję twoim dzieciom, ... A MICHAEL JACKSON BYŁ NAJWSPANIALSZYM OJCEM NA ŚWIECIE, to są słowa Jego dzieci, SŁOWA JEGO DZIECI... potrafisz to zrozumieć "człowieku"??? nie sądzę ... I ZOSTAWCIE W KOŃCU MICHAELA W SPOKOJU!!!, NIEDOINFORMOWANI IGNORANCI
  • ~Maria Stolarska
    (2012-06-24 01:19)
    Naprawde , bardzo przykro jest czytac takie cos. Czy ci dziennikarze juz nie maja za grosz honoru ? Tacy wlasnie ludzie maja na sumieniu Michaela Jacksona.
    Taki ktos jak MJ byl za dobry na ten zafajdany , chory swiat.
  • ~wielkastopa
    (2012-06-23 23:24)
    jakim zafajdanym prawem debil piszący ten pseuro artykuł waży się oskarżać kogokolwiek, w tym JAcksona, puknij się w łeb szmatławska zdziro
  • ~Gość
    (2012-06-23 23:05)
    Super że bronicie Michaela dosyć tej niesprawiedliwości i kłamstw na jego temat.Odczepcie się od Króla raz na zawsze i to jeszcze przed rocznicą jego śmierci takie bzdury.