• ~Kangur
    (2013-03-16 11:50)
    Konrad - Ale ty duren jestes! Ze az strach!!!
  • ~Ciekawy
    (2013-03-17 09:16)
    @@@@@kazik2013-03-17 09:08

    A ilu pejsatych doi nas??? Polskę.
  • ~patriota
    (2013-03-22 14:08)
    Bardzo dobra broń na lewacką swołocz!
  • ~zohan
    (2013-03-17 14:57)
    Kochani Amerykanie dajcie nam jeden taki śmigłowiec... Albo przynajmniej plakaty z nim nam poślijcie .
  • ~kazik
    (2013-03-17 09:08)
    Rosja jest eksploatowana przez 45000 korpus pejsatych i nie są oni zainteresowani sukcesem tego kraju lecz jego dojeniem a sprzęt służy do mamienia patriotów
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-17 06:34)
    Amerykanski porucznik nazwal Warszawe ******* nas idiotami.Dostal zamalo ?,zreszta tego samego zdania byli moi koledzy Australijczycy.Malo tego mam wiele dokumentow z TV z USA jak sie nabijali z nas Polakow.Na strzelnicy wojskowej ja z Serbem pokazalismy wojskowym USA i Australi jak sie strzela i to dobrze,bylo to 25 lat temu.Moj kolega Serb nie wiem czy zyje pojechal bronic swojej ojczyzny.Przyjacielskie bomby spadly na kraj slowianski !.Ci szpakami karmieni rodacy nie sie pochwala osiagnieciami naszego przemyslu zbrojeniowego,a pozniej dyskusja o tym co posiada armia rosyjska.Radze poogladac filmy na You tube a pozniej dyskusja.Pyskowanie i to glupie nie zastapi tego czego nie mamy tzn,rozumu.
  • ~ss20
    (2013-03-16 19:59)
    Konradzie Walenrod: są trzy elementy- opracować super broń, mieć jej wystarczającą ilość na uzbrojeniu, posiadać zaplecze do jej używania, mieć przeszkolone wojsko do jej użycia. I najważniejszy element mieć trzeźwe wojsko by tę broń użyło.Ruscy nie mają żadnego elementu. tyle
  • ~Naparstek
    (2013-03-16 19:24)
    W wojsku w latach 70-tych miałem karabin Kałasznikowa - to dobry karabin maszynowy. Mówi się, że Amerykanie mają swoje M..Jednak, gdy w mediach pokazują rozmaite konflikty zbrojne - tam wszędzie widać - kałachy. Czyżby amerykańskie karabiny maszynowe nigdzie nie były eksportowane (szmuglowane) ? Czy jednak Kałasznikow'49 jest najlepszy?
  • ~Ela
    (2013-03-16 17:14)
    Konrad Wallenrod, Rosja w walce z Chinami stoczy walkę o świat, chyba kpisz z mojej inteligencji tymi marnymi wnioskami???Rosja się sprzedaje i liże Chińczykom tyłki za ich marne juany, to jest los Rosji. Rosja nie umie myśleć normalnie bez nakazów i rozkazów i czeka zawsze na silnego przywódce, który spierze ich po ryjach, takie rządy rozumieją!!!
    Gdzie jest gospodarka rosyjska, w powijakach???
    Sprawdź jak rząd rosyjski prowadził wojnę w Afganistanie, to będziesz mieć znajomość spraw! Sprawdź, jak walczą w Czeczenii i jakich ludzi tam dobierają!!!
  • ~Gen_Szpica_Grot_Rowecki
    (2013-03-17 12:17)
    Koreańcy zestrzelą te śmiecie w 0,15 sekundy...