• ~lubieżnik
    (2012-07-15 09:45)
    Fajne mają ***** - z wierzchu ciemne, a środku różowe. Jak lody owocowe w czekoladzie.
  • ~w-pis-du
    (2012-07-15 15:28)
    re lubieżnik

    prezes też ma czarne zęby z wierzchu a w środku dziurawe
  • ~ludwik
    (2012-07-15 19:49)
    "w-pis-du" - świetny "dowcip", czy u was wszyscy tak mają?
  • ~microtech
    (2012-07-15 20:26)
    "afroamerykańskich dziewczyn" ... jaki lewacki bełkot ... a murzyna mieszkającego w Polsce też nazywa się polako-afrykaninem ?
  • ~m
    (2012-07-15 22:52)
    YaYa Da Costa najładniejsza.

    Microtech:
    To nie są afroamerykanski (nie wszystkie bo część tych czarnulek jest z Europy i Afryki).
    Czarnoskórego Polaka lewacy próbują nazwać Afro-Polakiem (ja nie protestuje). Murzyn mi się neutralnie/rasistowsko kojarzy. Ale czarny/czarnoskóry byłby ok. Z kolei ciemnoskóry może być arab albo ktoś opalony.

    Lubieżnik: Twoje lody owocowe w czekoladzie mnie rozwaliły. Najlepsze metafora na tą specyfikę kolorystyczną okolic intymnych ciemnoskórych kobiet.
  • ~m
    (2012-07-15 22:53)
    Lody owocowe w czekoladzie. To jest to.

    YaYa Da Costa najśliczniejsza
  • ~kibol
    (2012-07-18 12:45)
    Ja jednak wole BIALE, murzyni w zaden sposob mnie do swojej urody nie przekonaja, zawsze widze cos primitywnego w nich.
  • ~Djonizy
    (2012-08-29 15:06)
    Przez ostatni miesiąc bawilem sie z czarnymi dziewczynami. Taki mały kaprys. Nie było złe, ale nie było fanfar. Jedno spostrzeżenie. Zapach skory, albo potu. Slodkawy i inny niż u białych. Nie wiedziałem o co chodzi za pierwszym razem, ale gdy to sie powtorzylo przy 4-tej damie, doznałem olśnienia. Brzmi trochę radistowsko, wiem, ale to mnie uderzyło. Nie czytaliśmy wspólnie książek i fizjologia dała o sobie znać. Najlepsze doznania lozkowe do tej pory zafundowali mi latynoski...i pewna młoda krajowa dziewczyna w Warszawie:)