• ~Zbyszek
    (2012-02-18 19:38)
    Te nagie panie z tymi OKROPNYMI udami to KATOLICZKI!
  • ~bruno
    (2012-02-21 21:01)
    Faktycznie Brazylijki mają słoniowe nogi.Do tego strasznie cwane na wyrost.
  • ~kogut
    (2013-01-10 18:48)
    Polki są wyjątkowo brzydkie i niesexowne - takie średniowieczne kurczaki domowe
  • ~PO-lem
    (2012-02-23 11:19)
    Lem znał zasady pisania razem i osobno.
  • ~Matros Albatros
    (2012-02-23 11:14)
    No i co, polskie płaskodupia z oponą tłuszczową nad biodrami? Da się mieć takie kształty?
  • ~Pęknięta Guma
    (2012-02-23 11:11)
    Brazylijscy Indianie uważają nagość za skromność, natomiast ubiór to pycha i zbytek. dlatego niektórzy misjonarze odprawiają mszę w stringach typu "liana i liść banana".
  • ~Zbyszek
    (2012-02-22 22:37)
    re:~kobita
    "do Zbyszka...a czy widziales KOGOKOLWIEK wysportowanego, zeby nie mial ud?"

    Widzialem. A ciebie babo, nawet w dluiej suki ( pod szyje) widziec nie chce.
    A jesli chodzi o karnawal, to, naprawde nie jest polskim wynalazkiem.
    A w kosciolach to tylko aniolki sa nagie, zgadza sie? Maryja chyba jednak NIE!

    Bylem, widzialem- ty???
  • ~Zbyszek
    (2012-02-22 21:23)
    Prostakami i chamami to wy jestescie, jesli wam sie tylko doopy i grube uda
    podobaja! Czy wy w ogole wiecie, smieszni ludzie, w Polszy wychowani,
    ze wiekszosc tych poskakujacych pan to prostytutki?

    A co ma nagosc do religii? A zapytajcie sie waszego guru, albo ksiedza .
    Poskakujcie sobie ( wy i wasze Maryski) na rynku i ulicy na pol nago ( mnie to nie przeszkadza, ja sie na to patrzec nie musze) zobaczymy, co Rydzyk, albo proboszcz na to powie. Wtedy dopiero poznacie relacje: religia i nagosc w oczach Kosciola.
    Mnie to nie interesuje. Nie wierze.

    Dziwie sie, ze jakos nikt z was- inteligencikow nie zrozumial mojego wpisu.
  • ~gornik
    (2012-02-22 17:18)
    Az sie chce rabac przodek !
  • ~Andrzej
    (2012-02-22 02:55)
    Zbysiu Ty jestes mamusi dziwakiem w zyciu chyba nic nie widziales i w d ... byles jestes malo okrzesany cikawy jestem kto Ci kupil kampiuder. Ale takich ludzi mamy jeszcz duzo jak Ty cale szczescie ze nie chodza razem.