Piosenkarka Sia i jej NAGIE ZDJĘCIE hitem internetu [FOTO]

| Aktualizacja:

Do tej pory skrzętnie skrywała swoją prywatność, na koncertach ukrywała twarz za perukami, a tymczasem na jej twitterowym koncie pojawiła się taka niespodzianka. Australijska piosenkarka Sia Kate Isobelle Furler opublikowała swoje nagie zdjęcie.

wróć do artykułu
 • ~Drzazga 101
  (2017-11-10 17:27)
  O Matko, nie no to jakaś niemożliwość, kuervas ! Oglądałem WSZYSTKIE klipy Sii, w których - mnie się zdawało, że to młodziutka, absolutnie zdolna, fantastyczna tancerka, ale w życiu Romana nie przypuszczałbym, żeby miała takie dupsko, kuervas, że powtórzę - to jakieś nieporozumienie ! Hej !-
 • ~skoblar
  (2017-11-10 11:17)
  Nie "nagie zdjęcie" tylko "zdjęcie nagiej... itd". Kolejny pismak Der Dziennika pokazuje swoje redakcyjne umiejętności. .
 • ~Bader
  (2017-11-07 23:58)
  ciekawe czasy. Karmienie piersią - obrzydliwy zwyczaj. Goła du_pa - fenomen. Załatwianie potrzeb fizjologicznych - wada genetyczna.
 • ~wolność przekazu
  (2017-11-07 20:51)
  hahaha to ma być od 18 lat ? W każdej telewizji o dowolnej porze można zobaczyć i tyłek i przodek , męski . i dlatego że męski to dostępny dla każdego. damskiego to już do końca świata publicznie nie pokażą. a łózkowe sceny to on ze szczegółami ona w burce.

Może zainteresować Cię też: