• ~>>>>> Zibi <<<<<<
    2015-03-14 12:31
    TYLE LAT OPLUWAŁ DUP - czok PIS , DOSTANIE TERAZ NAGRODĘ W MAFII - PO ...
  • ~Nawigator
    2015-03-14 21:26
    Większość mętów czy lumpów zdolnych do każdego świństwa przygarnia PO- stąd ich bezczelność i siła,ale na jak długo???
  • ~niemcy wody dostały potem witaminek w czym now
    2015-03-15 10:15
    po mału przygotowujemy kwiaty juz do wystwienia do ogrodów po rzymrozkach wiosennych zaczynamy wystwiać
  • ~WAW
    2015-03-16 16:13
    O, PRAWDA, DURCZOK BARDZO PASUJE DO PO
  • ~NIEMKI JESTESMY BARDZIEJ Z GORYLAMI BEZPIECZNE
    2015-03-15 11:51
    niemki panie z gorylami sobie prodzimy !
    gdyby suki polskie na nowo wpadły z pretensja 4 raz to dostną wpierol od goryli facetów za pretensjie po smirci ich siostrun !
    pretensje ***** poslkie to do sadow polskich za bajzer z dokumentacja papierów po smierci waszych suk NIC SIE NIE NALEZY PO SMIERCI WASZYCH SUK !
    DOBRZE ZE SĄ GORYLE STRAZNICY PO MAGJA NIEMKOM PRZY OBRONIE W RAZIE ATAKU JAK BY SUKI POSLKIE NA NOWO ZAATAKOWAŁY Z PRETENSJAMI
  • ~NIEZNANY
    2015-03-15 08:21
    już OSTNIE PRZESOWANIA 4 ŚLĄZAKOW ZA GRANICĄ !
    WYTRZYMACIE HOC MACIE ZACHRZAN JESZCZE 5 DNI !
    SZKLARNIE PO CZYSZCZONE JUZ CZAS MUSI WSZYSTKO GRAC !
    A POTEM PRZECINKA KWIETNIOWA RÓŻ
  • ~niemki te kobiety polskie so hore o inne kobiety
    2015-03-15 07:59
    na nowwo awantury !
    niemcy nie wychodzić bo nie zamierzamy byc swadkami u zazdrosnych suk polskich fałszywych prowokujacych bylych mezów po rozwodach !
    widać ze suki polskie baby zaczynja byc zazdrosne o inne kobiety polskie i prokoją do awantur i burd
  • ~niemki te baby poslkie maja kuku na muku sa hor
    2015-03-15 07:55
    kobiety polskie na nowo zaczynja się awanturować po rozwodach !
    zazdrosc zzera ,byli mezowie maja prawo sobie zycie ułożyć z innymi kobietami jak juz nie są w zwiazku tez polskimi !
    zdaniem pań niemieckich te baby poslkie są robniete zdradzilisce mezów suki polskie to dajcie juz im spokuj ulozyc sobie zycie z innymi kobietami i nie prowokujcie do bijatyk i wzywania polickji
    ! my niemcy od konfliktow rodzinnych polakow to trxymamy sie z daleka bo nie wtracamy sie w zycia osobiste rodzin polskich
    na nowwo awantury sie zaczynją zazdrosnych suk polskich
  • ~wiesia
    2015-03-15 07:55
    dywan PO to już pod sufitem, od tych zamiatanych afer.
    Zdziwił mnie bezczelny i nieuzasadniony atak słowny na Kaczora aktora -Kowalewskiego, ale to takie proste - szczekniesz i masz już reklamy (na dzisiaj dwie) w telewizji. Pewnie jeszcze prezydent wręczy jakieś odznaczenie i tak się żyje w państwie miłości, gdzie rząd zgodnie z obietnicą stworzy warunki do życia obywatelom na jakie zasłużyli, hłe, hłe , hłe ' Świat wg kiepskich" kolejny rok produkcji PO dedykowany uczciwym i porządnym Polakom. Czas ucieka - piekło czeka
  • ~stary UBek
    2015-03-14 11:45
    Dupczok będzie miał idealne towarzystwo do zabawy POsrańcy aż piszczą z zachwytu