• ~wPiSdu
    (2015-03-10 20:09)
    Duda to techniczna marionetka w rękach kaczego świra i sekty smoleńskiej
  • ~buhaha
    (2015-03-10 22:20)
    stęskniłem się już za Antkiem i dziewicą Pawłowicz
    wypuść ich proszę na chwilę Świrosławie Polskęzbawie
  • ~WAW
    (2015-03-10 21:20)
    @ ~bielik2015-03-10 21:14

    ZA DUZO KADZIDLA I WINA MSZALNEGO?
  • ~policja!
    (2015-03-10 22:14)
    komor pali śmieci???
  • ~didi
    (2015-03-10 18:00)
    para wiesniakow z ruskiej budy .
  • ~POmyje
    (2015-03-10 22:36)
    Skończ waś Wstydu oszczędż Gamoni ci u nas w POmyjnej partii POd
    dostatkiem A teraz do cna POpsułeś nam opinie
  • ~Waclaw
    (2015-03-10 19:52)
    Kochani Polacy !!!Zadajcie na spotkaniu pytanie Komorowskiemu co moze powiedziec na temat Fundacji PROCYWIL ,zobaczycie jak sie wkurzy.To fundacja zalozona przez WSI ,ktora to wsadzila Bronka na prezydenta i ogromna rzesza ich go popiera z nadzieja na odbudowanie.Poczytajcie wiecej na YOUTUBE,wystarczy wpisac W Sumlinski w NY,lub tajnekomplety.com.
    To czlowiek WSI,Przestancie go popierac ,bo Was zniszczy!
  • ~bielik
    (2015-03-10 21:14)
    Św. Faustyna podaje słowa skierowane do Niej przez Pana Jezusa - „ Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie Mojej woli wywyższę ją w potędze i świętości” (Dzienniczek, zeszyt VI, wiersz 1732).
    Zwróćcie uwagę, Bóg stawia nam warunek „ jeżeli posłuszna będzie Mojej woli’. Zatem możemy liczyć na wzrost potęgi naszego państwa , ale tylko wypełniając warunek Stwórcy. A co się kryje pod słowami „wola Moja” – ano zapewne przestrzeganie podstawowego przykazania
    – kochaj Boga swego i swego bliźniego jak siebie samego,
    -życie zgodnie z Dekalogiem np. dzień święty święcić (praca w niedzielę),
    - nie zabijaj (aborcja), nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa (co wygadują politycy),
    -nie pożądaj żony bliźniego, nie cudzołóż, itd.,
    -popełnienie grzechów głównych (pycha, chciwość, nieczystość, nieumiarkowanie itd.) ,
    -dochowuj składanej przysięgi przed Bogiem (rozwody),
    - homoseksualizm (jest to obrzydlistwo w oczach Boga),
    - manipulowanie przy poczęciu wbrew woli Stwórcy (in vitro),
    Pan Jezus mówi –„ bądźcie doskonali jak Ojciec wasz jest doskonały’. Zatem przynajmniej miejmy dobrą wolę i starajmy się stawać się doskonałymi, a wtedy Bóg nam dopomoże!!!
  • ~Tadek
    (2015-03-23 16:54)
    PLATFORMA = obciach i,wstyd i patologia.
  • ~ach ten wąsik
    (2015-03-11 20:13)
    Śliczna ta buzia przyszłego rezydenta .