• ~kajot551
    (2015-03-09 11:30)
    SEJM MA UCHWALIC USTAWE BY NIE WOLNO BYLO KRYTYKOWAC GAMONI TAKICH JAK KOMURUSKI Z BUDY RUSKIEJ I KASZALOTA ANNY SZEROKIEJ KOMUNY
  • ~B 52
    (2015-03-08 12:10)
    Ładną przyśpiewkę zaintonowała modzieżówka peofilska wczoraj na jakimś rynku gdzie przybyła deska klozetowa z zawartością. Na znaną melodię Quantanamera śpiewano "Nie ma głupszego od Bronka Komoroskiego"... Czy cuś w tym rodzaju...
  • ~doradca Nałęczowski
    (2015-03-07 20:11)
    To nie jego wina ,expres sam mu się odsunął ,wybrakowany wyrób chińskiego przemysłu .Przecież każdy, nawet prezydent musi robić siku ,czasem się źle się dopnie rozporek.
  • ~dermatolog
    (2015-03-07 20:26)
    zydufka rojek ma dziwny nos
  • ~gacek
    (2015-03-07 20:58)
    wolę śpiącego bula niż marionetke w rękach kaczego świra
  • ~Niko
    (2015-03-07 20:59)
    Komorowski to błazen Polsce potrzebny jest mądry Prezydent dbających o Polaków a nie debil
  • ~św.NH
    (2015-03-07 21:02)
    Bronek, Bronek bawi się, wszystkie lizusy go kochają i głupoty o nim opowiadają.
    SAMI SWOI DO KORYTA TU O POLSKĘ NIKT NIE PYTA!
  • ~lolek
    (2015-03-07 22:19)
    Koszmarna ta szogunowa, jest odrażająca z tym tłustym cielskiem!!!
  • ~- - - - - - - - - - -
    (2015-03-08 07:49)
    „Kto wpuścił do Sejmu ludzi, którzy plują w twarz obywatelom?!” Obecnie Rosją rządzą służby z dawnej nomenklatury KGB dziś FSB. Ten sam układ panuje w POlsce PO 2007 roku, to służby agenturalne założyły PO i są jej ojcem np. Olechowski, agent Dukaczewski z WSI etc., etc. ...

    = = = = = = = = = = = =
  • ~fronda.pl
    (2015-03-07 19:31)
    Który to etap sklerozy ? Usiadł na klozet i zapomiał siagnąc majtki ... Bronisław Komorowski chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem. Zobacz FILM!

    Kompromitacja głowy państwa Polskiego ciąg dalszy. Tym razem Prezydent Komorowski został przyłapany jak paraduje po poznańskich