• ~medicus
    (2015-01-14 15:20)
    Na kolejne posiedzenie pani poseł przyniesie nocnik i będzie opróżniać swoje drogi trawienne z dokarmiania w czasie poprzedniej sesji Sejmu.
  • ~antypisdzior
    (2014-12-28 17:48)
    ona jest jak hipopotamica w ciąży, na dodatek ślepa i chamska
  • ~miele
    (2014-12-27 20:05)
    POlskojezyczni śmieją sie z opozycji ja śmieję sie znieudaczników rządowych wiekszych trepów nie ma nigdzie
  • ~OKu
    (2014-12-27 19:47)
    @motek - raczej nie. Ja uprzedzałem @gaz-a ze codzienna lektura GW szybko zrobi z jego mózgu GW.No, nie ? Ale zlekceważył ostrzeżenia i ma za swoje. Zwróciłeś uwagę, jak wiele komentarzy przyszło z serwerów rosyjskich ?
  • ~kronikarz
    (2014-12-27 19:43)
    Problem polega na tym, że Rosjanie zagrozili UJAWNIENIEM NAGRANIA ROZMOWY TUSKA Z PUTINEM O ROZBIORZE UKRAINY. Dlatego SBMEMO-TFUrcy MUSZĄ odwrócic uwagę Polaków od tej kwestii i zamydlić im oczy pania Pawłowicz. A na koniec puszczą ze smyczy Niesiołowskiego i przecietny leming znowu będzie beztrosko rechotał...
  • ~Jasio
    (2014-12-27 19:31)
    W domu tego nie miała i nie ma chociaż za państwowe się nawtryka.
  • ~szczawik
    (2014-12-27 18:17)
    To Niesiołowski zjadł Rudolfa bo pomylił jego nosek z dojrzałą mirabelką.
  • ~SRU
    (2014-12-27 18:17)
    Wyjasnienie - przeprasz am za g...jady,ktore zostaly w pelni skreslone.Rozumiem ze k...a i inne sa bardziej stosowne.Dlatego skreslacz(czka) - prosze o wybranie slowa w ktorym gustuje,a symbolicznie bedzie o d Sru na Nowy Rok.
  • ~SRU
    (2014-12-27 18:06)
    Pawlowicz sie ofiarowala.Sciaga na siebie ********* ( pospolita odmiana dziennikarzy) i Polska z PO moze spokojnie dryfowac.Uwaga! Zgubiono kotwice,silnik nie dziala.O Panie daj nam miekkie ladowanie.Z nowym rokiem z nowym nieszczesciem - Jackowski Bis.
  • ~rom
    (2014-12-27 17:11)
    do odwaznych PO - a gdzie cierpiacy na amnezje Komrowski , gdzie koalicja broniaca aferzystów "tasmowych" , gdzie sie zgubiły tasmy , gdzioe szpan pani premier z ZSL /TEZ CIERPIACEJ NA AMNEZJE WYBIURCZA/ - widac ze u sympatyków koalcji po- psl wraca pamiec socjalistyczyna ,/to czrne a to białe w zaleznosci dla kogo to jest wywiad?/
  • ~lako
    (2014-12-27 15:51)
    Chodzi o to że Pawłowicz jadła w czasie "nocnej zmiany" nie zważając na "panowie policzmy głosy" w czasie próby frymarczenia Lasów Państwowych?
  • ~motek
    (2014-12-27 15:42)
    @ gaz ..

    widać że łeb masz mocno zagazowany przez PO
  • ~hehe :D
    (2014-12-27 14:56)
    ósemka najlepsze :D
  • ~skurkowaniec
    (2014-12-27 14:18)
    naczelna locha PiSdzielców
  • ~qaz
    (2014-12-27 13:40)
    ~motek2014-12-27 13:03

    zmień portal PiSdzielcu
  • ~motek
    (2014-12-27 13:03)
    pytam co zjadł żyrandol , słońce-peru , wataha i koparka - smoleńska
  • ~Pawcio
    (2014-12-27 12:31)
    Widac, ze dziennikarz nie czytuje Angory.

Może zainteresować Cię też: