• ~ewa
    (2014-10-16 14:02)
    Co herb Polski ma do logo ?
  • ~Kaganek
    (2014-10-16 17:00)
    "Wart milion złotych projekt nowego logo Polski"?

    Dla kogo ten "projekt" jest "wart milion"???
    Proszę o imię i nazwisko!

    Bo dla mnie jest to bezwartościowy śmieć i urągowisko oraz natrząsanie się z polskiego godła państwowego!

    Niedawno jakiś antypolski maniak próbował usunąć odwiecznego polskiego orła z koszulek sportowców reprezentacji Polski!

    Widziałem też kiedyś na polskim Stadionie Narodowym jak pewien obłąkany z BUL-u facet klepał się po spaśnych udach z uciechy na widok rozwiniętego tam przez putinowskich agentów ogromnego transparentu z urągającym godności Polaków hasłem "THIS IS RUSSIA".

    Podobno ten facet jest obecnie żyrandolem wszystkich Polaków?
    Kto wreszcie wstawi do tego żyrandola żarówki?
  • ~adelaide
    (2014-10-16 15:54)
    ~PO to DNO2014-10-16 15:32
    toz to wyglada jakby to bylo tzw dzielo sztuki sPOd teczy HGW ...

    Może raczej obrazek namalowany przez kaczodupa i kota alika...
  • ~zosia
    (2014-10-16 16:19)
    do @ ~slowianka2014-10-16 15:23AROGANCJA DO POTEGI I MILION ZLOTYCH , KTO PRZYTULIL KASE ... T

    -Polska znów przegrywa w Trybunale UE i traci 400 mln zł. Ktoś za to odpowie?
  • ~gość
    (2014-10-16 16:39)
    Ja na obrazku widzę korkociąg. O to chodziło?
  • ~,i,,
    (2014-10-16 16:28)
    To tak jak ten program za 30 mln dla bezdomnych . Tak jakby pod mostami siedzieli ciągle w internecie surfując na swoich laptopach zamiast pić denaturat
  • ~zwykłe złodziejstwa i oszustwa -
    (2014-10-16 16:46)
    Platforma Oszustów
  • ~Ruski Kynolog Obwodowy
    (2014-10-16 16:44)
    Skoro komuś najwyraźniej od dawna wadzi 1000-letni Piastowski Orzeł - to niech sobie z różowej czekolady zafunduje (za własne pieniądze) reszkę o dowolnym nominale w granicach od i do plus/minus nieskończoności!
    Oczywiście niech zacznie od siebie, czyli od zera!

    ~~~~

    Ja ruski - to generalnie mi to wszystko wisi, bo mnie to nie dotyczy, ale powiem wam, polaczki, tak w sekrecie:

    Czasem sobie tak dumam, bo rozmawialem o tym z wieloma Polakami, że zdaniem kilku przynajmniej z nich to jest haniebne i obelżywe szyderstwo z narodu polskiego i celowe plucie Polakom w twarz, że kolejny tak zwany prezydent RP przemieszkuje w miejscu zwanym RUSKA BUDA!!!
    Jak byle ruski łancuchowy kundel!
    Ciekawe by było dowiedziec się - kto i dlaczego ciągnie te kukiełke za drucik i sobie z Polaków w ten sposób drwi i w jakim celu tak im urąga?
    A oni na to nic!!!

    Ostatnio byłem znowu w miejscowości Ruska Buda i widziałem tam budę z emaliowaną tabliczką:

    --- --- -- --- --- -- --- ---
    === U W A G A ! ===
    *D O B R Y * P I E S !*
    --- --- -- --- --- -- --- ---

    Widać było na pierwszy rzut oka, że buda i tabliczka były robione pod nadzorem wysokiej klasy fachowców od PR.
    Brakowało tylko logo, czyli trzech psich kup na różowym polu herbowym zakręconych w zgrabne piramidki!

    (...) na wszelki wypadek nie podchodziłem bliżej w celu sprawdzenia gatunku emalii!
    Ale podejrzewam, że była to ta sama emalia, której się używa do produkcji waszego Orderu Orła Białego...
  • ~lew
    (2014-10-16 16:45)
    To wszytko jest działaniem wrogów Polski z Unii Jewropejskiej
  • ~jasmos
    (2014-10-16 17:08)
    WIG 30 - kurs akcji JSW SA - wczorajszy , dzisiejszy i jutrzejszy!