• ~MANNEKEN PIS to pomnik preziapisiu w akcji
    (2014-05-13 22:00)
    Popłynął rzecznik partii o nazwie "pis" (fuj, co za nazwa, tym bardziej w Europie) A-dam-H vel "Mierzący członkostwo" vel "Mierniczy" vel "Mierniczy pierniczy" vel "Najdłuższy … w pisie" i rzucił się pierwszy do komentowania, jak to w pisie się rozumie różne jaja, żeby pisiorkom coś się przypadkiem nie spodobało - sztuka ma być strawna tylko dla preziapisiu, a nie dla mas (vel "ciemnego luda").
    PS. Premier Bieńkowska nie musi się bać brody, bo jej nie ma, a A-dam-H boi się brody, bo ją ma, a preziopisiu nie lubi brody u tych, no wiecie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-11 23:22)
    Wydaje mi się całkiem fajna , lubię takich egzaltowanych chłopaków , oczywiście posuwać .
  • ~Bill
    (2014-05-12 23:09)
    Nie mam nic przeciwko facetowi, który chce być kobietą i nosi się jak kobieta, ale facet z brodą udający kobietę z brodą to się nadaje na wiejski jarmark albo do XIX-wiecznego cyrku. To ohydztwo w sensie czysto estetycznym i jeśli takie bezguście osiąga sukcesy, to faktycznie w Europie dominuje kultura plebsu ubrana w światła i coraz bardziej głupkowate telewizje. To nie ma nic wspólnego z tolerancją dla odmiennością, ale z tolerancję dla głupoty i bezguścia. Zdechła kultura pop zaczyna przypominać Rzym za Nerona.
  • ~adelaide
    (2014-05-12 22:03)
    TOŻ TO OBRZYDLIWSTWO ! A FUJ !


    PRZECIEŻ OD POCZĄTKU GDY POKAZAŁA SIE TA ANI TO FACET ANI KOBIETA, WIDAĆ BYŁO, ŻE WSZYSTKO JEST USTAWIONE ABY TO ONA WYGRAŁA !!!

    TAKIE SĄ LANSOWANE "NOWE, NOWOCZESNE" TRENDY ZACHODNIOEUROPEJSKIE !!!


    ANI TO FACET ANI KOBIETA !

    POTWIERDZAM, TO NIE JEST SZTUKA, TO NIE JEST ZJAWISKO ARTYSTYCZNE, TO NIENATURALNA, SZTUCZNA HYDRA JAKAŚ, KPINA Z CZŁOWIECZEŃSTWA, TO OHYDA - OBRZYDZENIE, NA WYMIOTY ZBIERA GDY NA TO PATRZEĆ ...!!!


    TYLKO DLATEGO POLSKA EKIPA NIE MIAŁA SZANS WYGRAĆ !!!
  • ~SYLVEK
    (2014-05-12 20:00)
    Czesc wiesio13 myslalem ze cie tu nie spotkam(twoja domena prezio z PIS-u) - wiem ze jestes dobrze poinformowany - czy muszelka jest obrzezana ???
  • ~TEDDY
    (2014-05-12 17:55)
    Conchita Ciełbasa-Fajny facet z jajami ale bez mózgu ! Wg mnie należała mu się nagroda : 1 KG BANANÓW !!!
  • ~098
    (2014-05-12 15:24)
    Ypon: ależ wygra, bo my już mamy takiego kandydata. To prof Tomcio Nałęcz. Ma piterę na czole (dosyć głęboką) i jaja na POdgardlu.
  • ~qwre
    (2014-05-12 14:23)
    ~KE idz ciagaj murzynskie naganiacze lezbo
  • ~ico?
    (2014-05-12 13:38)
    Jakby ktoś nie wiedział, Conchita to nie imię, conchita znaczy "muszelka", no a wurst to kiełbasa. Muszelka-Kiełbasa czujecie kontekst ???
  • ~KE
    (2014-05-12 09:00)