• ~ewa koby
    (2014-05-16 18:19)
    rozycy dostalam hende hoch dla polakow ala policja mafia arabska pakistanska ewa koby
  • ~marcelek
    (2014-04-25 21:41)
    a on umie czytać? bo pisać nie umie!
  • ~i chrabia
    (2014-04-25 23:21)
    to znany lingwista i intelektualista
  • ~adelaide
    (2014-04-27 04:32)
    Zaraz po dymisji, po przejściu do Platformy Obywatelskiej, R a d o s ł a w S i k o r s k i bardzo się zmienił; stała się rzecz straszna; złość, zawiść, prywata, nieskrywana nienawiść i chęć zemsty, do bywszych przyjaciół i kolegów z PiS, sparaliżowały jego nieprzeciętną przecież inteligencję i przyćmiły rozum - można po staropolsku rzec, że ; "wszedłszy między wrony, zaczął krakać jak i ony" ...!!!


    Wszyscy pamiętamy, słowa R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o o wyżynaniu watah, którymi w ten sposób wyrażał się o bywszych swoich porzyjaciołach i kolegach z PiS.


    Wszyscy pamiętamy, chamskie lżenie, ośmieszanie, przez ministra R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o , prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Lecha Kaczyńskiego za Jego życia i urzędowania, lżenie oraz obrażanie czci i pamięci, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego po Jego tragicznej śmierci.


    Szef MSZ, w rządzie Donalda Tuska, R a d o s ł a w S i k o r s k i, sprawujący stanowisko szefa polskiej dyplomacji zachowuje się nie jak dyplomata ale jak ograniczony intelektualnie, najobrzydliwszy cham !!!

    Zachowując się j/w, obraża nas wszystkich, wszystkich Polaków, przynosi wstyd całej Polsce i polskiej dyplomacji, na cały świat, daje dowód, że jest zwykłym, obrzydliwym, odrażającymo, chamem i okazuje rażącą niewdzięczność, Polakom i śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, gdyż to także dzięki śp. Lechowi Kaczyńskiemu zaistniał w ogóle, w wielkiej polityce i na światowych salonach.


    Dla jasności informuję, że imię i nazwisko, szefa polskiego MSZ, napisałam rozstrzelonym drukiem nie po to aby go w jakikolwiek sposób wyróżnić, gdyż na to nie zasługuje ale z konieczności, gdyż pan ten, tak dalece chroni, swój wizerunek, iż na większości forów i blogów, jego nazwisko jest automatycznie filtrowane a posty z jego nazwiskiem są odrzucane.
  • ~adelaide
    (2014-04-27 04:33)
    Wieloletni zasłużony, członek Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, zasłużony działacz opozycji antykomunistycznej, Jacek Smagowicz po raz drugi odmówił przyjęcia „Krzyża Wolności i Solidarności”
    z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego.

    Uzasadniając swoją decyzję, w liście do dyrektora Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie Marka Lasoty, zasłużony opozycjonista Jacek Smagowicz wyjaśnia, że odmawia przyjęcia odznaczenia
    i podkreśla, że jest to winien śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu oraz osobom, które zginęły 10 kwietnia 2010 roku, pod Smoleńskiem.

    Oto treść oświadczenia, Jacka Smagowicza:


    "Przed czerwcowymi, tryumfalnymi rządowymi, jublami, w kraju urzędowych kompromitacji i kłamstw, w upadlającym cieniu pomników armii czerwonej, w czasach haniebnego hołubienia sowieckich bandziorów W. Jaruzelskiego, Cz. Kiszczaka oraz przywracania agentury WSI – z rączek ich opiekuna
    B. Komorowskiego oświadczam, że:

    NIE MOGĘ PRZYJĄĆ NALEŻNEGO MI USTAWOWO ODZNACZENIA PAŃSTWOWEGO „KRZYŻA WOLNOŚCI
    I SOLIDARNOŚCI”, O CO PO RAZ DRUGI WYSTĄPIŁ KRAKOWSKI IPN.

    Jestem to winien śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, ofiarom zamachu nad Smoleńskiem
    i wszystkim wolnym od kłamstwa Polakom.

    Jednocześnie krakowskiemu oddziałowi Instytutu Pamięci Narodowej serdecznie dziękuję za pamięć
    i uznanie.

    Jacek Smagowicz
    CZŁONEK KOMISJI KRAJOWEJ
    NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”
  • ~adelaide
    (2014-04-27 04:35)
    Tuż po dymisji, po przejściu do Platformy Obywatelskiej, R a d o s ł a w S i k o r s k i bardzo się zmienił; stała się rzecz straszna; złość, zawiść, prywata, nieskrywana nienawiść i chęć zemsty, do bywszych przyjaciół i kolegów z PiS, sparaliżowały jego nieprzeciętną przecież inteligencję i przyćmiły rozuelaidem - można po staropolsku rzec, że ; "wszedłszy między wrony, zaczął krakać jak i ony" ...!!!


    Wszyscy pamiętamy, słowa R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o o wyżynaniu watah, którymi w ten sposób wyrażał się o bywszych swoich porzyjaciołach i kolegach z PiS.


    Wszyscy pamiętamy, chamskie lżenie, ośmieszanie, przez ministra R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o , prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Lecha Kaczyńskiego za Jego życia i urzędowania, lżenie oraz obrażanie czci i pamięci, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego po Jego tragicznej śmierci.


    Szef MSZ, w rządzie Donalda Tuska, R a d o s ł a w S i k o r s k i, sprawujący stanowisko szefa polskiej dyplomacji zachowuje się nie jak dyplomata ale jak ograniczony intelektualnie, najobrzydliwszy cham !!!

    Zachowując się j/w, obraża nas wszystkich, wszystkich Polaków, przynosi wstyd całej Polsce i polskiej dyplomacji, na cały świat, daje dowód, że jest zwykłym, obrzydliwym, odrażającymo, chamem i okazuje rażącą niewdzięczność, Polakom i śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, gdyż to także dzięki śp. Lechowi Kaczyńskiemu zaistniał w ogóle, w wielkiej polityce i na światowych salonach.


    Dla jasności informuję, że imię i nazwisko, szefa polskiego MSZ, napisałam rozstrzelonym drukiem nie po to aby go w jakikolwiek sposób wyróżnić, gdyż na to nie zasługuje ale z konieczności, gdyż pan ten, tak dalece chroni, swój wizerunek, iż na większości forów i blogów, jego nazwisko jest automatycznie filtrowane a posty z jego nazwiskiem są odrzucane.
  • ~Fakt
    (2014-04-27 10:44)
    Buhahaha 'chrabia' SZCZYNUKOWICZ czyta Rozewicza na POkaz!
  • ~88drona
    (2014-05-08 11:54)
    Smutku jedyny , ale Pan Bóg sprawiedliwy