• ~góral
    (2014-04-21 23:53)
    ale jakie piekne są jaja prezesa
  • ~ja to widziałem i odsłuchałem
    (2014-04-19 13:06)
    Tę płytę o Prezydencie Lechu Kaczyńskim (wydaną przez Gazetę Polską)powinien obejrzeć każdy (szczególnie młody) Polak. A jeśi ktoś chce porównać więcej to niech porówna styl, inteligencję i wiadomości historyczne, zawarte w przemówieniach pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i obecnych mówców i celebrytów politycznych.
  • ~adelaide
    (2014-04-21 12:17)
    WSZYSTKIE TRZY SPOTY WYBORCZE; TUSKA FAŁSZUJĄCEGO "Hey Jude", MIGALSKIEGO "PUSZCZAJĄCEGO OKO DO PALACZY", ORAZ MAKING-OFF JOHN'A GODSON'A TO CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ! WE WSZYSTKICH TRZECH PRZYPADKACH TO STRASZNIE OBRZYDLIWE, WSTRĘTNE DEBILOWATE MINY, NIE DA SIĘ TEGO OGLĄDAĆ...!!! WSZYSCY TRZEJ, OŚMIESZYLI SIEBIE, ZLEKCEWAŻYLI, OBRAZILI WYBORCÓW.

    CO DO PALENIA TYTONIU PRZEPISY UE WPROWADZONO SŁUSZNIE BO PALACZE JAK CHCĄ SIĘ TRUĆ, POWINNI PŁACIĆ WYŻSZĄ SKŁADKĘ NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE I PALIĆ POZA MIEJSCAMI PUBLICZNYMI, POZA PARKAMI, PRZYSTANKAMI, POZA BALKONAMI, KLATKAMI SCHODOWYMI ABY NIE TRUĆ NIEPALĄCYCH.

    JA JESTEM PO ZAWAŁACH MIĘŚNIA SERCOWEGO I PO WYPADKU.JAK WYJDĘ NA BALKON CZY OTWORZĘ OKNO ABY MIEĆ WIĘCEJ POWIETRZA TO MUSZĘ Z BALKONU UCIEKAĆ, OKNO ZAMYKAĆ BO DUSI MNIE DYM TYTONIOWY, TO SAMO NA KLATCE SCHODOWEJ. W MOIM STANIE ZDROWIA, MNIE TO GROZI ŚMIERCIĄ.
  • ~młodziutka Nelly
    (2014-04-20 10:47)
    Brawo Prezes, brawo jajo, brawo kot, brawo pistolecik !
  • ~ptakolub
    (2014-04-20 09:42)
    jak sie znam na ornitologii i anatomii to to jajo nie jest ani kacze ani prezesa.
  • ~ZIOMEK
    (2014-04-19 22:43)
    ALE TO NIEMOZLIWE ZEBY KACZOR ZNIOSL JAJO I TO ZIELONE ;CUD W POLSCE!!!
  • ~polak po szkodzie
    (2014-04-19 14:28)
    JAK MOŻNA JAK PYTAM SIĘ LUUUDZIEEE OGLĄDAĆ OBU DEBILI DEBILII ... OBUDZICIE SIĘ POLACY ,, SZKODA ŻYCIA I CZASU ..
  • ~LUSTRACJA lub kradziez
    (2014-04-19 15:45)
    Czy Kaczynski sie zarejestrowal i podal wartosc nabyta podczas prywatyzacji
    skradzionego panstwowego mienia "RUCH"
  • ~Andrzej
    (2014-04-19 13:38)
    Stary jajcarz z kolejnym jajem. Tym razem przeszedł na język migowy i nic nie mówi tylko pokazuje zielone jajo, co ma oznaczać ewentualną koalicję z PSL.
  • ~gerry5
    (2014-04-19 11:59)
    Kaczynski uprawia pogaństwo
    PIS i PO jedna klika