• ~Genitaliusz
    (2014-04-12 10:12)
    Ta gazeta i ten cały portal to dno i rynsztok.
  • ~boli
    (2014-04-12 10:29)
    hahaha, fotka nr.2 to geniusz.
  • ~MON.
    (2014-04-12 10:15)
    Idąc na wybory trzeba się zastanowić nad jednym, patrząc na te twarze i te których nie widzimy czy nie popełniamy błędów przeszłości , awantury, skandaliki, dobrobyt, kłamstwa wobec wyborców , co dobrego zrobili dla wyborców i zrobią spadachroniarze, celebryci , piosenkarze i aktorzy , NIC ,.
  • ~dzin
    (2014-04-12 11:14)
    taki Adamek wywodzi sie z biedy goralskiej ale tak otumaniony madrosciami czarnych nie wie jaka roznica jest miedzy lewica a prawica i taka madroscia pcha sie do parlamentu europejskiego Czy polski narod jest az tak durny.
  • ~tomek l.46
    (2014-04-12 11:15)
    ale prawda zawsze leży po środku dlatego zagłosuję na KNP a z pewnościa nie na manipulatorską sektę tych co ukradli satelitę :)
  • ~Reytan górą ...
    (2014-04-12 11:17)
    Wśród nas żyją tłumy ludzi z wielkim zapotrzebowaniem na patos, ignorancję oraz zwykłą głupotę, której pokłady znajdujemy wśród „patriotów”! Nie wiem, czy ktokolwiek zechciał poznać biografię Pana Adamka. Przecież to zwykły głupek. Zresztą w „szacownym” towarzystwie kolegów, z tak zwanej prawicy! W mojej klasie podczas lekcji j. angielskiego dyskutowaliśmy na ten temat i większość uznała, że my, maturzyści jesteśmy lepiej przygotowani od kandydatów tych śmiesznych partii i partyjek. Chociażby lingwistycznie …. Głosując na bezmózgowców pozbawiamy kraj możliwości pozytywnego zwracania uwagi Europy na nasze, nie tylko potrzeby, ale i możliwości….
  • ~kuku
    (2014-04-12 11:40)
    wole kiorwina niz ta watahe kościelnych po hlebców i doopoliżców kościelnych kler nic nie wie o boku ani o rayu towszy stko jest zmyslone przez sukinkowych
  • ~gwóźdż
    (2014-04-12 12:15)
    Popatrzcie na te mordy tych 3 muszkieterów, bo już za pare tygodni zostanie po nich tylko...smród !
  • ~ROBSON
    (2014-04-12 12:09)
    Ale JAJA KLICZKO jeden RAZ a ten KOSIELY MA w DU...pie OJ TY ADAMEK ale ten KLICZKO EP pryestawi
  • ~PRAWDYIWZ KATOLIK
    (2014-04-12 13:03)
    ADAMKEK TO MIERNOTA + JEELI w TRWAM ********* to KLICZKO MU DOWALI Widziaem w w telewizji TA +WAM +TADEUSZ RYDZYK WAM,telewiyja TRWANM ,.TZKLKO KASA a RYC ymienia KOLOR T o JEST MENDA!!!