• ~Zbigniew
    (2014-03-06 15:20)
    Boniek wracaj do Rzymu,misja uzdrowienia w Twoim wykonaniu legła w gruzach.
    Polski futbol idzie na dno.Zapraszanie na mecz polskich mistrzów olimpijskich na mecze nic nie pomogą Twojej reputacji.To nic nie pomoże polskie piłki,którą tak kochasz.Jak mogłeś uciec do Rzymu jako trener naszej reprezentacji.Juz ten sam fakt Cię dyskryminuje kochający polski futbol ucieka jak szczur z tonącego okrętu i faksem zawiadamia PZPN o rezygnacji.To oświadczenie Pana Prezesa Bonka nadaje się do fraszek.Dobry aktor z tego naszego Prezesa najlepiej zagrał by w filmie
    jako błazen,w roli głównej ze swoim ambitnym Zarządem.
  • ~ślązak
    (2014-03-06 16:33)
    Kibice zbyt mocno nie dopingowali, bo nasze piłkarskie wrony mogły by się wystraszyć.Nasze wrony w nowych MUNDURKACH MOGĄ LATEM SPACEROWAĆ PO SOPOCIE, tyle naprężyć się potrafią. Boniek Wielki Reformator skutecznie czyści piłkarska kasę i nic więcej.
  • ~Templariusz
    (2014-03-06 18:11)
    Od kiedy PZPN umieściło na koszulkach Polaków tego potwornego kuraka zamiast orła, przegrywamy wszystko jak leci.
  • ~kibiczka
    (2014-03-06 17:01)
    Zobaczcie jakie efekty ma POLSKI trener skoczków.Wątpię czy tyle zarabia co piłkarski koleś Bońka. Trener musi być dobrym fachowcem, pracowitym i mieć autorytet, a nie tylko podpisującym się na liście płac. Boniek kiedyś dobrze kopał , potem głośno gadał i krytykował .To okazało się za mało aby kierować polską piłką.No , lecz poważna kasa jest w jego byznesie potrzebna.
  • ~tele-wic
    (2014-03-06 19:46)
    Na kryte lodowiska dla mistrzów olimpijskich brakuje kasy, ale miliardy na budowę nikomu nie potrzebnych stadionów dla głupków zawsze znajdą, aby kopacze mogli sobie poharatać w gałę, że już nie wspomnę ile miesięcznie się dokłada do utrzymania tych "inwestycji". Ciekawe tylko skąd są pieniądze?
  • ~Cypisek
    (2014-03-06 18:20)
    Wypisać Polskę z FIFY i założyć organizację : Futbol Typu Polskiego , jako odrębną dyscyplinę.
  • ~adriasn
    (2014-03-06 13:06)
    Dziadostwo i nieudacznictwo kompletne! Tfu ...
  • ~JUŻ NIE KIBIC
    (2014-03-06 12:45)
    WYŻELOWANA I WYTATUOWANA PACANERIA ZA TAKĄ GRĘ DOSTAWALI BY ODE MNIE ZASIŁEK RODZINNY TYLKO, ALBO WON DO NORMALNEJ ROBOTY ZA 1500/MIES.
  • ~JWS
    (2014-03-06 17:06)
    Jestem dumny z siebie, że wyłączyłem TV po pierwszej połowie.Dlatego żyję!!!
  • ~Dumny Polak
    (2014-03-06 13:01)
    I bardzo dobrze, ze nasi pozwolili Szkotom wygrac. Nasi udowodnili, ze nie sa az tak chytrzy jak oni i pokazali im co znaczy polska goscinnosc !