• ~Zeb
    (2014-02-23 03:45)
    Antek jest O.K.
  • ~kretacz
    (2014-02-22 19:38)
    macierewicz ma bachora smolenskiego swirze jest nie pllodny swir ma cos pod deklem oszolom smolenski wirow trzeba zamykac bo sa grozni i taki przygup che rzadziic rzadzic
  • ~DAV
    (2014-03-19 09:02)
    Dlaczego mowi się o urojeniach jeśli chodzi o badania niezależnych naukowcow , a nikt nie mowi o fałszu i matactwach oficjeli w śledztwie smoleńskim ?
  • ~chińczyk
    (2014-03-05 09:22)
    Kłamstwo jest doktryną państwową Rosji od setek lat, a pycha i buta Wiekorusów trwa nadal. Podbijanie, okradanie i rusyfikowanie sąsiadów jest ich formą patriotyzmu.
  • ~skoczek
    (2014-03-02 21:15)
    Antoś powinien zawiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez naszego skoczka, za umieszczenie znaczka polskiego lotnictwa na kasku.Co by się stało gdyby na kasku umieścił krzyż???
  • ~akwizytor
    (2014-03-02 21:05)
    Proszek do prania mózgów produkcji znanej firmy Macierewicz i Rydzyk, spółka niewypłacalna z oo, kupisz w Toruniu, w kościele ojca ojców rydzyka , po najniższej cenie. Członkowie Pisu mają 22% zniżki.
  • ~lisek
    (2014-02-26 21:53)
    jak rydzol zobaczy tego Ferrari to sam bedzie chcial kupic ...wiec szykujcie sie parafiany dawac podwojnie na tzw "tace"
    "
  • ~Na gluPOte nie ma rady ....
    (2014-02-24 01:58)
    re~ kretacz - zes gostku rzeczywiscie 'kretacz'
    nie masz argumentow - tylko inwektywy
    ale wy juz tak macie tylko POtraficie obrazac -
    niestety !
  • ~bonzo
    (2014-02-23 09:45)
    Zaprzyjaźnione telewizje ten temat po raz kolejny skutecznie przemilczały , ale nasi ''eksperci'' od badania katastrof lotniczych właśnie po raz któryś z kolei lecą do Moskwy zgrywać zawartość czarnych skrzynek , ponieważ okazuje się że z poprzednimi było jednak coś nie teges. Co oczywiście nie przeszkodziło im w sporządzeniu raPOrtu na ich POdstawie , w którego zawartość ślePO każą nam wierzyć zaprzyjaźnione telewizje , a wszystkich którzy mają wątpliwości odsądzani są od czci i wiary oraz odsyłani do psychiatryka . Pytam autorów tych niezmiernie błyskotliwych memów , czy to też są urojenia Macierewicza?
  • ~goj
    (2014-02-23 09:19)
    jewreje z PO- d szyldu judasza ujadają co was tak ubodło PrOwda
  • ~@kretacz
    (2014-02-23 08:54)
    RUSKA MENDO na banicji - kup sobie slownik - NIE OSMIESZAJ SIE PROSTAKU!

    NIE KULSULTUJ SIE Z LEKARZEM ANI Z FARMACEUTA - PATOLOGIA TAK MA.
  • ~Z PIS
    (2014-02-23 08:26)
    SKŁAD LICZNY ŚLICZNY :)
  • ~sliski
    (2014-02-23 08:25)
    A gdzie ten;
    Tusk gada
    Rok 2014 będzie rokiem POwrotu
    POlaków z emigracji

    pod spodem;
    PO resztę rzeczy jakie zostawili
  • ~wawa
    (2014-02-22 20:29)
    mem z kaczyńskim tylko jeden,a ile komentarzy,widać steach ogromny.
  • ~kronikarz
    (2014-02-22 20:20)
    A ja czegoś nie rozumiem. Przesłanie "szachownicy" było proste i jasne. Przesłanie do Narodu Rosyjskiego brzmiało: To nie piloci byli winni. Jesteśmy dumni z naszych lotników". Wiele tygodni naciskano na Stocha aby szachownicy na kasku nie umieszczał, bo "co powiedzą Rosjanie..."... Umieścił, więc teraz, zgdonie z teoria manipulacji Władimira Wołkowa trzeba ten fakt albo ośmieszyć albo przemilczeć...
  • ~kretacz