• ~Zeb
    (2014-02-23 03:45)
    Antek jest O.K.
  • ~kretacz
    (2014-02-22 19:38)
    macierewicz ma bachora smolenskiego swirze jest nie pllodny swir ma cos pod deklem oszolom smolenski wirow trzeba zamykac bo sa grozni i taki przygup che rzadziic rzadzic
  • ~DAV
    (2014-03-19 09:02)
    Dlaczego mowi się o urojeniach jeśli chodzi o badania niezależnych naukowcow , a nikt nie mowi o fałszu i matactwach oficjeli w śledztwie smoleńskim ?
  • ~chińczyk
    (2014-03-05 09:22)
    Kłamstwo jest doktryną państwową Rosji od setek lat, a pycha i buta Wiekorusów trwa nadal. Podbijanie, okradanie i rusyfikowanie sąsiadów jest ich formą patriotyzmu.
  • ~skoczek
    (2014-03-02 21:15)
    Antoś powinien zawiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez naszego skoczka, za umieszczenie znaczka polskiego lotnictwa na kasku.Co by się stało gdyby na kasku umieścił krzyż???
  • ~akwizytor
    (2014-03-02 21:05)
    Proszek do prania mózgów produkcji znanej firmy Macierewicz i Rydzyk, spółka niewypłacalna z oo, kupisz w Toruniu, w kościele ojca ojców rydzyka , po najniższej cenie. Członkowie Pisu mają 22% zniżki.
  • ~lisek
    (2014-02-26 21:53)
    jak rydzol zobaczy tego Ferrari to sam bedzie chcial kupic ...wiec szykujcie sie parafiany dawac podwojnie na tzw "tace"
    "
  • ~Na gluPOte nie ma rady ....
    (2014-02-24 01:58)
    re~ kretacz - zes gostku rzeczywiscie 'kretacz'
    nie masz argumentow - tylko inwektywy
    ale wy juz tak macie tylko POtraficie obrazac -
    niestety !
  • ~bonzo
    (2014-02-23 09:45)
    Zaprzyjaźnione telewizje ten temat po raz kolejny skutecznie przemilczały , ale nasi ''eksperci'' od badania katastrof lotniczych właśnie po raz któryś z kolei lecą do Moskwy zgrywać zawartość czarnych skrzynek , ponieważ okazuje się że z poprzednimi było jednak coś nie teges. Co oczywiście nie przeszkodziło im w sporządzeniu raPOrtu na ich POdstawie , w którego zawartość ślePO każą nam wierzyć zaprzyjaźnione telewizje , a wszystkich którzy mają wątpliwości odsądzani są od czci i wiary oraz odsyłani do psychiatryka . Pytam autorów tych niezmiernie błyskotliwych memów , czy to też są urojenia Macierewicza?
  • ~goj
    (2014-02-23 09:19)
    jewreje z PO- d szyldu judasza ujadają co was tak ubodło PrOwda