• ~ciekawy
    (2014-01-27 10:38)
    20 lat temu kościół walczył z liberalizmem, czyżby już odniósł zwycięstwo i otworzył nowy front walki?
  • ~Halinka
    (2014-01-06 15:33)
    Widac ze kartofel ma klopoty z uzebieniem. Z tym usmiechem wyglada jak stary dziad z domu bez klamek.Najwyzsza pora zamiast klepac bzdury udac sie do dentysty.Na przyszlego premiera to on nie wyglada, raczej na dyrektora PGR u , lub pastucha z gor .Za rok usmiech zginie mu z twarzy jak beda kolejne wybory.Z taka twarza moze straszyc na pol etatu...i to juz robi.
  • ~pingwin
    (2014-01-04 13:44)
    Ach moze by tak porownac rudego towarzysza jezdzi po rodzinach i prosi pomozecie i ta starsza pani robiaca za LYEDY GAGE ... nizej juz upasc nie mozna bo podloga.
  • ~re bogaty jarunio
    (2014-01-04 15:26)
    NA GENETYCZNE IMBECYLSTWO LEKARSTWA JESZCZE NIE WYNALEZIONO.

    Z TYM SIE POdle zyje i POdle zdycha!

    POwodzonka SKUNDLONY TROLLU!
  • ~Drzazga 101
    (2014-01-04 17:06)
    O Matko, patrzę na to zdjęcie Jarkowycza i przestaję się dziwować, że jest starym kawalerem, no bo KTÓRA by go chciała, kuervas ?!
    Hej !-
  • ~vp
    (2014-01-04 17:30)
    Wyobrażcie sobie ,że mogliście wybrać kogoś o tak głupkowatym wyglądzie jak pan Jarosław. To dopiero byłby prezydent jakoby by go nie było ,może pod dwoma postacimi . Duch i głupkowata mina ,to drugie widzimy .
  • ~burakgender
    (2014-01-04 19:29)
    gender to buk ato samiec czy samica klehy nie maja odpowiedzi wiadomo to ciemniaki buraki bokiem sie zasłaniaja po lacinie hołota mówi zeby ich nie zrozumieli
  • ~Zgredek
    (2014-01-04 20:42)
    Jaroslaw Gender pasoje lepiej niz Jaroslaw Kaczynski.
    Czy prezes zmienil nazwisko?
  • ~starszy pan
    (2014-01-04 21:46)
    A gdzie jest abp Gender z Przemyśla ,chyba mu Józef na imię ,może Józefa ? nie wiem ?
  • ~Stas i Nell
    (2014-01-05 07:05)
    Najlepszy GENDER to Tusek - prawie łysy a włosy już z pleców zaczesuje na czółkoko !