• ~hehe
    (2013-12-31 19:04)
    Najlepsza jest ta jałowa dzika małpa z PIS!
  • ~bara bara
    (2013-12-31 19:01)
    czym tu sie po dniecac zwykłe śmiecie ludzkie szkoda czasu na bara hło juz lepiej DUMASA Balzaka vVERNEGO po czytac a nie jakies popis hgw i inne szatany to prostaki hamy udaja intelektualistów nie czytac smieci
  • ~benek
    (2014-01-01 01:21)
    Polacy zmadrzejcie w tym roku!
  • ~MANNEKEN PIS to pomnik prezesapisiu
    (2013-12-31 22:42)
    Witam czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 22 lata temu.
    Może dziś do mnie sie odezwie i zrobimy krok w NOWY 2014 ROK .
    może da mi PO kroku w NOWYM ROKU .
    519 653 587 Ryszard dla przyjaciół " rysia "
  • ~MANNEKEN PIS to pomnik prezesapisiu
    (2013-12-31 20:52)
    re~sliski2013-12-31 20:25
    po primo - znajdź sobie miejsce na złodziejską reklamę na swoim forum, wstyd wp...ć się po kryjomu na obcy teren jak złodziejskie nasienie - jak się trzyma relatywizm sliskiego ? wspaniale ? Tak trzy-mać
    po drugie - nowa książka aż się prosi o naPISanie:
    tytuł: RESORTOWE DZIECI
    podtytuł: ŚLEDZIMY BLIŹNIAKÓW KACZYŃSKICH - z Odessy prosto na Czerwony Żoliborz, potem do HollyŁódź, dalej na szczyty władzy i z powrotem, z zasłużoną emeryturą u Putina w tle.
  • ~anty- pisowska- sekta
    (2013-12-31 22:46)
    Kiedy Pan powoła do siebie wspaniałego dziennikarzy MIECUGOWA,CZUBASZEK , MULARCZYKA , KUPE wojewódzkiego , OLEJNIK LISA , KRAŚKĘ itp czas na nich .
  • ~sliski
    (2013-12-31 20:25)
    RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawione potem w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”. Czasem, choć wywodzą się z niekomunistyczych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś.
  • ~sliski
    (2013-12-31 20:21)
    "Resortowe dzieci"
    Książka zawiera wiele faktów i informacji oraz kserokopii dokumentów dotyczących powiązań z byłym aparatem komunistycznego PRL-u tj. UB,SB rodzin znanych aktualnie ludzi mediów oraz celebrytów. Publikacja ujawnia skomplikowany i ukryty przed społeczeństwem system partyjnej władzy w Polsce komunistycznej realizowanej przy pomocy aparatu przymusu i represji.

    ~do szmatławca2013-12-31 19:11
    Tylko prawda nas wyzwoli
  • ~MANNEKEN PIS to pomnik prezesapisiu
    (2013-12-31 19:52)
    1."Mój penis nie schodzi z ust całej Polski"
    AH, nareszcie będzie mógł założyć nową partię "TFUJ P(EN)IS" dla ... wywalonych członków ( partii o nazwie PIS - czy już znaleziono wynalazcę godnego Nobla za wymyślenie nazwy PIS dla tej partii ? Tea-party ok, ale Pis-party ? :)
  • ~sliski
    (2013-12-31 18:47)
    „Resortowe dzieci. Media” - książka autorstwa Doroty Kani, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza jest na pierwszymi miejscu listy bestsellerów w Empiku. Jest to o tyle ciekawe, że książki nie ma nawet jeszcze w salonach tej księgarni. Liczba zamówień złożonych na tą książkę bije wszelkie rekordy.
    NIEKWESTIONOWANY HIT ROKU