• ~wuj sam
    (2013-11-13 17:33)
    jaka niepodległość takie świetowanie
  • ~Hektor
    (2013-11-13 07:10)
    Komu jest potrzebna ta wstrętna tęcza. Plac zbawiciela nazwa z ameryki bo tam taki plac istnieje. Najpierw było małpowanie tego co ruskie, tyeraz małpowanie tego co jankeskie. Ruskim podpalono budkę i jaka reakcja!!!.
    Nasz samolot rozbił się w Smoleńsku i reakcj żadnej. Politycy zamknęli jadaczki jakby nic się nie stało. Oczywisty przykład że Polską żądzą nieudacznicy do kwadratu.
  • ~MADAM
    (2013-11-13 17:40)
    re madame, brak ci wyobraźni przy wybieraniu nicku? Ja nie znoszę tych cwaniaczków lewaczków. A ty podszywają się pod MÓJ nick, dopisują mu tylko jedną literę co knujesz? Wypraszam sobie tchórzu jeden!
  • ~juror
    (2013-11-13 17:37)
    e tam naciagane, szczególnie te "oczekiwania i rzeczywistość" - od razu widać że burak nie był na marszu. Incydenty były obok, ci co szli w marszu, dowiedzieli sie o nich dopiero z telewizora.
  • ~hy
    (2013-11-13 14:48)
    wstręna ta tęcza była ktos znów zgarnął kasę co PO?
  • ~JAS KUCZER
    (2013-11-13 12:29)
    Brawo -WON Z BYDŁEMz2013-11-13 ,23:31
  • ~Arek90
    (2013-11-13 12:46)
    ile razy jeszcze miasto Warszawa będzie płacić za odbudowę tego kiczu - pe***skiej tęczy.
    A co ekolodzy na to ? Płonąc wzmaga globalne ocieplenie ?:D
  • ~ela
    (2013-11-13 08:37)
    Tęcza i ruska ambasada to najważniejsze tematy w kraju od trzech dni. Jak długo mamy znosić te d...ne media ???
  • ~slowianka
    (2013-11-13 08:04)
    A KIEDY MIESIECZNICA PLONACEJ TECZY . TO JAKIS ABSURD ...
  • ~madame
    (2013-11-13 07:55)
    re MADAM - brak ci wyobraźni przy wybieraniu nicku? Ja nie znoszę tych cwaniaczków z PISU. A ty podszywają się pod MÓJ nick, zabierają mu tylko jedną literę co knujesz? Wypraszam sobie tchórzu jeden!