• ~dsa
    (2013-09-07 15:25)
    To już klasyczny rysunek satyryczny (rozumiem, że macie zgodę Mleczki na publikację) jest memem?
  • ~kóń
    (2013-09-07 12:32)
    Najlepsze to ten trzeci o półgłupku i ósmy o całym głupku !!!
  • ~hex
    (2013-09-07 13:21)
    O Rostowskim i Gargamelu śmieszne
  • ~ewa koby
    (2013-09-07 23:25)
    kryzys sie skonczy jak zmienimy demo kryty cznych dyktatorow
  • ~lis
    (2013-09-08 18:23)
    panie rostowski moze by bylo lepiej sie POdupci POdrapac , i tak rozumu od tego nie przybywa jedynie hamoroidy mozna wydrapac
  • ~m
    (2013-09-07 17:01)
    Polskie "Davos" w Krynicy Zdroju nie stanowi zauważalnego nawet w Eurosojuzie sympozjum ekonomicznego. I nie można temu się dziwić wysłuchując delikatnie mówiąc bredni wypowiadanych na otwarcie przez JPNiAJ udającą "polskiego premiera". Ignoranctwo goniło bezmyślność i odwrotnie. Przewijającym się "hasłem" wypowiedzi JPNiAJ było bezmyślne samochwalstwo typu - "Polacy odparli Kryzys
    " łomotał do naszych drzwi, a my nie wpuściliśmy go", "Zwycięstwo nad kryzysem". Wypowiedzi tego typu z ust "premiera" z którego panstwa ucieka kolejna potężna fala emigracji "za chlebem" i to do krajów które same przyznają się jako objęte kryzysem - Hiszpania czy Włochy - mogą świadczyć jedynie o pewnych zaburzeniach w świadomości wypowiadającego się. Amerykanie którzy od paru lat mają wzrost gospodarczy i to przy nienaruszonym, nie zniszczonym w żaden sposób potencjale gospodarczym, nie chwalą się "zwycięstwem nad kryzysem", a nawet nie wspominają że "wychodzą" z kryzysu. A tu, w państwie gdzie systematycznie, celowo od 1989 roku niszczony był potencjał gospodarczy, a w ostatnich latach wręcz z złowrogą premedytacją (przemysł stoczniowy, energetyka - np. geotermalna w Toruniu, itd), w państwie gdzie miejsc pracy jest zaledwie dla ok. 30 % zdolnych do pracy w tym większość w urzędach i usługach (produkcja ograniczona do minimum), gdzie zdecydowana większość populacji żyje z przesyłek przychodzących od poniewierających się "za chlebem", gdzie głód dla dzieci stanowi "normę bytu, a "parlamentarzyści" są w stanie zabezpieczyć dla dzieci na wyżywienie jedynie szczaw i mirabelki, "premier" twierdzi o "zwycięstwie nad kryzysem
  • ~keya
    (2013-09-12 07:01)
    W związku z nr 10 - alternatywa jest TYLKO JEDNA!!! A tak w ogóle to całość cudna!
  • ~kio
    (2013-09-16 20:21)
    Ten rząd to szumowiny i debile po OHP