• ~kret
    (2013-12-12 20:15)
    swir won jude
  • ~lidka
    (2013-06-23 02:05)
    Do tego Faceta na zdjęciu, macie się tak jak: mrówka do słonia! On jest Wielki, po prostu Wielki!
  • ~gosc
    (2013-06-22 15:54)
    Chcielibyscie byc tacy kompetentni ,inteligentni i miec pod czacszka to co ma Pan Macierewicz.
    Ci co tak na niego pluja to wiadomoo co soba reprezentuja.
  • ~antos maciorawicz (ekspert od kłamstw)
    (2013-06-22 17:20)
    RAPORT MACIAREWICZA/SAKIEWICZA/ RYDZYKA/CZARNECKIEGO.
    Tusk z Putinem wciagneli prezydenta Kaczyńskiego w pułapke. Przesuneli godzinę startu samolotu tak aby specjalne ekipy zdazyły wytworzyc sztuczną mgłę. Dla pewności, godzine przed przylotem samolotu prezydenckiego ruski IL-76 rozpylił tez nad lotniskiem hel.
    Pień i gałęzie brzozy przed lotniskiem specjalnie wzmocniono pokrywając je bezbarwnym włóknem węglowym. Ciśnieniowy wskaźnik wysokości został zdalnie przestawiony przez Ruskich z cisnienia na lotnisku na ciśnienie przelotowe 1013ha aby zmylic pilota.
    PO TYCH PRZYGOTOWANIACH RUSCY KONTROLERZY LOTU JAKBY KPIĄC SOBIE Z PREZYDENTA TWIERDZILI ŻE NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA ! .
    Wiedzieli że bohaterski Lech mgły się nie uleknie. Nastepnie za pomoca magnesu i fałszywych komend naprowadzili samolot prezydencki na brzozę /”na kursie i ścieżce”/. Po katastrofie samolotu ruskie komando błyskawicznie znalazło sie na miejscu i zaczeło dobijac tych którzy przeżyli. Byli oni zamaskowani i krzyczeli: wot wam Katyn ! Ruskie ukrywaja dowody zbrodni zasłaniajac się tajemnica wojskową i fałszywie oskarżając prezydenta i gen. Błasika o stwarzanie po pijanemu presji na pilotów aby lądowali. Obecnie Tusk aby zatrzec slady swojego współudziału w zamachu tusko-ruskim próbuje dystansowac się od Ruskich.

    Z PiSowskim pozdrowieniem
  • ~neurochirurg
    (2013-06-22 17:22)
    @~gosc2013-06-22 15:54
    Uprzejmie informujemy, że nie jestesmy w stanie leczyc mózgów członków sekty prezesa takich jak np. , ponieważ są tak zainfektowane PISuarskim łajnem ze jest to niemożliwe. Chociaż, podobno robi to prezes, który za dotknięciem swojej reki zmienia ich w stado baranów, które posłusznie za nim podążając, otumanione dymem pochodni spiewają..."ojczyznę wolną racz nam wrócic...panie"... !
    P.S Można im zrobić usuniecie mózgu ( Hemisferektomię) i zamiane np. z mózgiem szympansem, ale wtedy odmawiają wielbienia prezesa, -wolą banany...
  • ~Sekta smolenskiej mgły
    (2013-06-22 17:23)
    Gdyby te oczy mogły...zabijac !
  • ~Edek
    (2013-06-23 07:24)
    Do szalec GNOJ

    Jarmulke to tys kura dal POmatoslie ZLODZEJU!

    Do POlak - a TY z pewnoscia POtomek SWINI!
  • ~lidka
    (2013-06-23 02:11)
    Do tego Faceta na zdjęciu, macie się tak: jak mrówka do słonia! On jest Wielki, po prostu Wielki !!
  • ~osa
    (2013-06-23 10:58)
    Antek lubi kluby,może nie wszyscy pamiętają jaką imprezę wyprawił po katastrofie w Smoleńsku,część towarzystwa do dziś jeszcze na holu.
  • ~w52
    (2013-06-22 14:17)
    Hofman zaprasza jutro na lampkę wina do Elbląga