• ~januszjanusz
    (2013-06-14 11:26)
    Rokita nie moze sie juz bardziej skompromitowac. Juz czas aby zniknal z polskiej sceny politycznej. Przynosi tylko wstyd ...
  • ~X
    (2013-06-15 10:58)
    NELI I JAN MARIA TO PARA CWANIAKÓW CHCĄ JESZCZE POLAKÓW OBCIĄŻYĆ ODSZKODOWANIEM ZA TEN SŁUSZNY WYROK KRĘCĄ LODY JAK ONI UBIERAJĄ SIĘ JAKĄ POLITYKĘ UPRAWIAJĄ RAZ W PO DRUGI RAZ W PiS POTEM W CYRKU JAKIMŚ WYSTĘPUJĄ TO TAKI SAM POPiS JAK TA CAŁA POLITYKA POPiS-u ŻEBY NIC NIE ROBIĆ DRZEĆ WÓR JAK W TYM SAMOLOCIE POTEM KWICZEĆ JAK ŚWINIA
    MÓWIĆ W OKÓŁ PASZKWILE NA POLAKÓW ROBIĆ FERMENTY TO ICH POLITYKA A KTO BY SZTUKĘ NAPISAŁ O TYCH OSZOŁOMACH MIAŁBY W POLSCE UZNANIE
  • ~T.J
    (2013-06-15 17:50)
    Jak trwoga to do Boga.Jest tylu ludzi poszkodowanych przez urzędy skarbowe które to jak mafia łupią przedsiębiorców i prywatne firmy które muszą upaść i nikt się nimi nie przejmuje.Rokita niech będzie troche operatywny niech znajdzie jakąś prace i niech zarabia a nie płacze żeby mu dać.Cale życie nauczony tylko polityką z której i tak nic nie wynika.Myślał że przesiedzi i przegada i jakoś to będzie.Trzeba sie chwycić pracy fizycznej no ale to pewnie poniżenie dla niego.Dać mu prace i niech spłaca.Aon by chciał żeby mu dać ,,wędke i ryby,,
  • ~haha
    (2013-06-15 12:26)
    żenada i dno.
  • ~EM.
    (2013-06-15 12:08)
    KACZYŃSKI, ,,,ZADŁUŻONY CHOROBĄ MATKI, JAK TO SAM GŁOSIŁ POMOŻE ROKITOM, ...Z PIENIĘDZY PISU. FINANSOWANEGO PRZEZ POLSKI RZĄD Z NASZYCH PODATKÓW.
  • ~krakowiaczek ci ja
    (2013-06-15 11:51)
    Do KABARETU ,,,POLSKA SIĘ ŚMIEJE""ZATRUDNIĘ JASIA I NELLLLLY ROKITÓW.
  • ~Jws
    (2013-06-15 11:44)
    GOWIN NAZYWA HAŃBĄ DLA POLSKI WYROK SĄDU DLA POLITYCZNEGO PAJACA ROKITY. OD KTÓREGO KOMORNIK DOMAGA SIĘ ZAŁATY WYMIERZONEJ KARY. DLACZEGO GOWIN NIE GŁOSI HAŃBY DLA POLSKI W SPRAWIE POLKI NIEWIDOMEJ, KTÓREJ KOMORNIK ZABRAŁ APARATURĘ UMOŻLIWIAJĄCĄ JEJ KONTAK ZE ŚWIATEM. OTO MORALNOŚC OBROŃCY JAJECZEK I PLEMNIKÓW.!!!T
  • ~Piast
    (2013-06-14 22:24)
    do niezyd z godz. 20:55
    Łżesz że az strach! Jestes zydem jak talala. poznac was można po niewyobrażalnej niegodziwości i braku wspolczucia dla innych. Nikt nie jest tak niwyobrazalnie podly, bez cienia zrozumienia dla kogokolwiek innego niż wy!
  • ~bezrobotny
    (2013-06-15 11:33)
    Rokita chce emigrować z Polski pod obecnym rządem. Nie należę do obrońców tego rżądu.Pajac jasiu siedział cicho jak go tolerowali w PO. Jak go wypieprzyki to Polska przestała go interesować i chce emigrować .Oto ,,patriota". ROKITA TO TAKI PATRIOTA JAK CEJROWSKI, KTÓRY WYRZEKŁ SIĘ POLSKIEGO OBYWATELSTWA I ODDAŁ PASZPORT, ALE ZARABIA W POLSKIEJ TELEWIZJI, I JAKO FILAR PISU ROZRADIA NA POCHODACH W CZASIE nARODOWYCH ŚWIĄT.CZy dla gowinja istnieją dwa Kodeksy Prawa?. Jeden dla tych co są po stronie kaczyńskiego i drugi ,,DLA TYCH CO STOJĄ NA TEJ STRONIE NA KTOREJ STAŁO ZOMO", JAK GŁOSIŁ WÓDZ KACZ. Pomagajcie biednym i głodnym dzieciom a nie cwaniakom dojącym Polskę takim jak rokita i cejrowski..








    '
    ' przebywający we Włoszek za pieniądze pobierane w Polsce, ZA CO???
  • ~Chawman
    (2013-06-15 07:49)
    Panowie i panie z PIS-u.Trochę kultury,zachowujecie się taj jak byście byli krewnymi pana J.Kaczyńskiego.J.Rokity i tego całego talatajstwa.