• ~TFUJ dla pisdowskiego ch...ja
    2013-05-31 17:05
    ~sty2013-05-31 15:40 - OCZYWISCIE ZE NIE BIERZE EMERYTURY BO MOZE BRAC TYLKO JEDNO SWIADCZENIE I DLATEGO LASKAWIE ZREZYGNOWAL Z MARNYCH 3500 zl ZA TO BIERZE !"TYSIECY BO TYLE durne polaczki mu daja ze swojego podatku wybierajac podle scierwo!!
  • ~Trzymaj się Tomek!
    2013-05-31 16:29
    Bardzo sympatyczny filmik - w pełnym kontraście do tego, co PO kazało robić starszym ludziom przy wyborach...
  • ~BRAWO TOMEK MILO PATRZYC
    2013-05-31 15:56
    EMERYTKA TANCZY A PEO SLD RP TE PANIE PODDAL BY EUTANAZJI NIE WARTO LECZYC
  • ~agent Krzysiek
    2013-05-31 18:03
    Tomek zrezygnował z pracy w CBA bo kazali mu uwieść Grodzką
  • ~mamusia
    2013-05-31 18:41
    PiS szanuje starszych spracowanych ludzi i kobiety, PO za to POgardza, nazywa moherami, zabiera dowód, nie pozwala na prawo do wyborów, poniża , szykuje eutanazję naturalną po pracy po grób. Brawo Panie Tomku, nie trzeba się wstydzić starszych, one Was urodziły i Waszych Rodziców.
  • ~re TFUJ dla ...2013-05-31 17:05
    2013-05-31 19:12
    Kłamiesz. Kaczmarek zrezygnował dobrowolnie, podczas gdy wielu posłów PO i SLD kasuje spokojnie oba świadczenia. Skorzystaj z przeglądarki, a potem bluzgaj se do woli, ale na właściwą partię, POmatole!
  • ~Aneta
    2013-05-31 18:51
    Tomek jest najprzystojniejszym posłem w polskim Parlamencie
    nic dziwnego że Sawicka zakochała się w nim
  • ~sty
    2013-05-31 15:40
    @żerująca nikczemnik nawet na starych ludziach,
    ten gość nie bierze emerytury, reszta twojego postu to jakieś chore brednie.
    PS. Nie mam obowiązku cię edukować więc nie pisz do mnie.
  • ~żerująca nikczemnik nawet na starych ludziach
    2013-05-31 15:02
    Co szkodzi takiej gnidzie potuptać na ulicy ze starą kobietą przed kamerami?
    I ta morda wyszczerzona śmiechem do kamer.
    Dla kasy , dla swojego wygodnego życia nieroba - zrobi wszystko- gdy kamery w pysk ustawione.
    Kontrast - stara spracowana kobiecina z emeryturą pewnie ze 700 zł i młody wypasiony leń, byczek z emeryturą 3.500zł , dodatkowo gnijący w sejmie za gigantyczne pieniadze.
    Łazi za klechami, łazi za staruszkami, tak zdobywa elektorat ta miernora bezwstydna.
    Łapie ludzi na lep, jaki to 'swojski' pan poseł.

    Jak się musi zaśmiewać potem taki ***, mający świadomość robienia sobie jaj z ludzi, starych ludzi.
    A co? Niech zmanipulowani starzy ludzie zagłosują na mnie, będę dalej miał kupę kasy a oni gó...!

    Obrzydliwy odpustowy chłopek. A łapami tak nędznie przebiera jak by wór między nogami mu ciążył.
  • ~chytra baba z RATUSZA
    2013-05-31 13:27
    Karczemną awanturę zgotowała strażnikowi wilanowskich ogrodów Hanna Gronkiewicz-Waltz. Poszło o bilet za pięć złotych

    – opisuje żenujący incydent „Nasz Dziennik”.

    Jak ustaliła gazeta, do zdarzenia doszło w jedną z majowych niedziel.

    Pani prezydent nadeszła w towarzystwie trzech, może czterech osób. Chciała wejść na teren ogrodu, ale nie miała biletu. Pan z obsługi nie chciał jej wpuścić, argumentując, że nie ma takiego zapisu w regulaminie, który uprawniałby taką darmową wizytę. Na to ona odparła, że jest prezydentem Warszawy i może wejść

    – relacjonuje w „ND” świadek zajścia.

    Na strażniku nie zrobiło to wrażenia, więc prezydent przeszła do gróźb. Według dziennika, zagroziła pracownikowi ogrodu, że jeśli nie wpuści jej za darmo, będzie w jego sprawie „interweniować u samego dyrektora”.

    co było dalej: wPolityce.pl, naszdziennik.pl