• ~jes
    (2013-05-26 14:39)
    Bzdety wypisujecie!!!
  • ~milfetka
    (2013-05-26 14:48)
    Poseł Pawłowicz ma po prostu jaja nie jakąś tam waginę.
  • ~kret
    (2013-05-26 20:30)
    wypieprzyc ta szmate sciere pisowska
  • ~laki
    (2013-05-26 12:42)
    Dobre memy, ten z przestraszonym Kaczyńskim świetny. Strach się bać. :D
  • ~arente
    (2013-05-26 16:38)
    Zaproszenie na marsz szmat zostało sformułowane w sposób skandaliczny i obsceniczny nie przez profesor Pawłowicz, lecz przez organizatorów marszu szmat.
    Pani profesor zacytowała jedynie treść tego zaproszenia, na co rozhisteryzowana Parlamentarna Grupa Kobiet nazwała zachowanie Pani Pawłowicz s k a n d a l i c z n y m, n i e g o d n y m, h o m o f o b i c z n y m !!! Oczywiscie TVN wycielo jej slowa, ze przeczyta-zacytuje tresc zaproszenia. Jak TVN nie przeprosi za skandaliczna manipulacje, to Pawlowicz podejmie kroki na drodze sadowej. nie wklejam tu tekstu zaproszenia, ktory jest dostepny w internecie.
  • ~My obywatele -Nikt sie nie boi P.Prezesa
    (2013-05-26 16:52)
    ... no ! - widze , ze znowu wyciagaja jakies brednie - ''straszaka'' ,
    a co jest obecnie ? - gorzej byc nie moze !
    banda NIEUDACZNIKOW -
    Niestety ...
  • ~doc
    (2013-05-26 17:00)
    "Sama nazwa Marsz szmat...
    spowodowala wyrazny brak szacunku dla samych maszerujacych, Pani Pawlowicz to w emocjonalny bardzo sposob tylko wyraziscie podkreslila."

    Część z demonstrantów przyniosła transparenty, na których widniały hasła: "Ubrałam się jak szmata? Myślisz jak gwałciciel", "Ochoty na seks nie wyrażam strojem", "To ubranie, nie zaproszenie", "Jestem istotą seksualną, nie obiektem seksualnym", "Nie, znaczy nie", "Mężczyźni nie są bestiami."
    Idea marszu powstała w Kanadzie, gdzie w 2011 r. aktywistki zorganizowały marsz Slut Walk, który był reakcją na wypowiedź policjanta na jednej z uczelni w Toronto o tym, że kobieta, aby czuć się bezpiecznie, powinna unikać ubierania się jak szmata (ang. slut). Marsz jest elementem majowej kampanii Razem Przeciw Przemocy Seksualnej. Jej organizatorzy podkreślają niedoszacowanie statystyk dotyczących przypadków gwałtów, brak szkoleń dla pracowników instytucji pomagających ofiarom przemocy seksualnej oraz stereotypy dotyczące sprawców i ofiar tej formy przemocy.
  • ~Rts.
    (2013-05-26 17:24)
    Ryzy to juz tyle wprowadzil dobrego ,ze juz w net zwierzeta beda chodzic bez ogona.
  • ~puma
    (2013-05-26 18:23)
    smieję się z DZIENNIKA. Nic i nikt już nie POmoże PO i jej klakierom.
  • ~stare metody
    (2013-05-26 18:52)
    Stare metody : ośmieszanie zrobionymi z za węgła zdjęciami, gdzie ludzie są przyłapani z niemądrymi minami, podsłuchiwanie każdego słowa, które można wykorzystać według potrzeby, podważanie zaufania do osób niewygodnych itd., itp., te agenturalne metody , jakoś już nie działają , tak panowie, taka jest prawda. Zmartwiliście się ?