• ~Pingo
    2012-04-27 09:43
    Też mi wyczyn.
    My 20 lat temu lądowaliśmy na Dominice (nie mylić z Dominikaną), na zapasowym lotnisku, główne było zamknięte ze względu na wiatry.
    Samolot na max 10 osób. Zniosło go znad pasa jak był może 3-4 metry nad nim. Pilot pewnie nie miał nawet czasu na poderwanie maszyny. Udało się mu wylądować na samy skraju pasa. Prawe skrzydło wystawało poza pas.
  • ~k
    2012-04-27 09:37
    Marcin komentator, tak komentują idioci.
  • ~zez
    2012-04-27 08:56
    marcinku, nie powtarzaj kłamstwa smoleńskiego bo i tak nie stanie się prawdą.
  • ~marcin
    2012-04-27 08:28
    Captain Protasiuk: "tak lądują debeściaki"...
  • ~Grigorij
    2012-04-27 09:52
    I co nie zamknęli lotniska?
  • ~zenek
    2012-04-27 09:53
    Ale o co chodzi?! Nic tu nie bylo niebezpiecznego.
    Takich ladowan codziennie na swiecie sa dziesiatki.
  • ~MM
    2012-04-27 11:03
    Macierewicz juz by powiedzial, ze Ruskie wlaczyly wentylatory...
  • ~tad
    2012-04-27 10:25
    "Dowódca lotu PLF 101 do Smoleńska rok przed katastrofą przeszedł specjalistyczne, pełne szkolenie w procedurach precyzyjnego i nieprecyzyjnego podejścia. Piloci specpułku uczyli się w Zurychu latać na Embraerach 175.

    Obaj piloci wojskowi uzyskali lepsze rezultaty niż trenujący równolegle z nimi cywile z PLL LOT. Średni wynik w części teoretycznej cywilów wyniósł 80 procent, wojskowych - 95 procent. "
  • ~justyna
    2012-04-27 10:12
    Ja tez kiedys mialam podobne lądowanie w Anglii. Ludzie krzyczeli, jedno dziecko sie posikalo ze strachu. Nie bylo wiadomo o co chodzi. Stewardesy sie pochowaly.
    Moim zdaniem lotnisko powinno byc w tym czasie zamkniete, ale to przecierz wiaze sie z ogrmonymi kosztami, wiec lepiej jest ryzykowac czyjes zycie...
  • ~widmo
    2012-04-27 09:57
    nasi by wylądowali, debeściaki pokazali by jak to robić, kłamstwo smoleńskie dotyczące rzekomego zamachu i tak się nie utrzyma bo nie wygra nigdy z prawdą, o tym, że wśród załogi był tylko jeden człowiek, który miał aktualne uprawnienia do wykonywania lotów.