Zobacz, jak pracuje polski robotnik
Więcej życia jest chyba na Marsie. W internecie można zobaczyć amatorski filmik, na którym kilku polskich budowlańców robi z łopatami wszystko, żeby się nie przemęczyć. Można mieć tylko nadzieję, że to nie jakaś inwestycja związana z Euro 2012. Jedno jest pewne. Tych panów nie wolno zatrudniać do budowy stadionów.
- Pracodawcy nie mogą znaleźć fachowców
- Nasi budowlańcy wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii
- Jak przenieść 20 cegieł na głowie?
- Polscy robotnicy wrócą z Anglii budować stadiony
- Pół Polski bez fachowców
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
W taki tempie obiekty sportowe powstałyby chyba dopiero w roku 2036, jeśli tym panom w ogóle udałoby się coś zbudować. Budowlańcy prezentują zupełnie nowatorski sposób operowania łopatami.
Na żadnej innej budowie świata z pewnością by na to nie wpadli. Po co dźwigać piasek? Jest przecież prosty sposób na ominięcie grawitacji i nie przemęczanie mięśni rąk.
Ci panowie dają stuprocentową gwarancję, że przez długi czas w miejscu, w którym się leniwie poruszają, długo nic nie powstanie.















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!