Jolanta Pieńkowska tańczy do "My Słowianie". Hit Internetu

2013-11-22 14:33 | Aktualizacja: 14:33
Jolanta Pieńkowska i Cleo w "Dzień Dobry TVN"

Jolanta Pieńkowska i Cleo w "Dzień Dobry TVN" / TVN)

Jolanta Pieńkowska zazwyczaj jest bardzo zachowawczą panią z telewizji. Ostatnio jednak coraz częściej zdarza jej się pokazywać nieco bardziej szalone oblicze. W dzisiejszym odcinku "Dzień Dobry TVN", prezenterka wskoczyła na scenę i zatańczyła do internetowego hitu Cleo i Donatana "My Słowianie". Jej występ już stał się nowym przebojem sieci.







Źródło: TVN
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 11
  • ~mis2014-03-15 21:01

    juz jej nic nie pomoze.
    jest sztuczna, ot i tyle

  • ~iza2014-01-26 16:46

    i fajnie, że pani Pieńkowska się wyluzowała i dołączyła do zabawy w studiu :) to potwierdza tylko jej profesjonalizm.wtedy kiedy trzeba być poważną taka jest, a jak można się bawić to korzysta. super :)

  • ~makary2013-12-06 13:42

    nie od dzis robi z siebie idiotke

  • ~Polon2013-11-27 07:28

    Pienkowska przesadzila z naciaganiem twarzy

  • ~tytus2013-11-25 11:40

    Pieńkowska ponaciągała sobie gębę tak, że zorientowałem się, że to ona, dopiero po tekście. Żałosne.

  • ~nemezis2013-11-25 00:58

    ~Sylwia2013-11-22 19:22

    Weź się człowieku. Fajnie że w końcu wrzuciła na luz. A Cleo dała czadu jak zawsze i ma te super słuchawki Kruger&Matz, które i do mnie wkrótce trafią. Są super!!Sporo moich znajomych chce je mieć!!!

    A kogo tu interesuje czego chcą twoi znajomi i co tam do ciebie czy w ciebie trafi wkrótce. Te gimbusy są wnerwiające tak samo jak pani Jola P.

  • ~ola2013-11-23 21:38

    A mnie bardziej ******* taka baba od pogody z Superstacji to dopiero super idiotka... Totalna żenada. Jak ją widze od razu przełączam. Że nie nie widzą kogo mają...

  • ~motylek2013-11-23 21:36

    Ciekawe że tak wszystkim przeszkadza że Jolka ewoluuje. A jak głupia Szulim ze sztywnej baby zaczełą robić z siebie idiotkę to nikomu nie przeszkadzało...

  • ~maria2013-11-23 09:35

    Pani Joli już nic nie pomoże,jest zaściankowa,prymitywna w swoich wypowiedziach bez krzty poczucia humoru, sztywna,podobnie zresztą jak jej partner.Wczoraj po prostu obraziła swoich gości wypowiedzią na temat zarostu u mężczyzn.Nie nadaje się do takich programów,bardzo niepozytywna osoba.

  • ~Sylwia2013-11-22 19:22

    Weź się człowieku. Fajnie że w końcu wrzuciła na luz. A Cleo dała czadu jak zawsze i ma te super słuchawki Kruger&Matz, które i do mnie wkrótce trafią. Są super!!Sporo moich znajomych chce je mieć!!!