Polak zadrwił z jurorów brytyjskiego "Mam talent"? [WIDEO]

X

Wideo, na którym widać jak Józek z Nowego Grodziska Mazowieckiego robi sobie żart z jurorów brytyjskiego "Mam talent" doprowadzając ich do łez piosenką o siłowni, bije właśnie rekordy popularności w sieci. Spodobał Wam się dowcipny występ Polaka? W takim razie daliście się nabrać CeZikowi.

http://youtu.be/qIM-w8ji9zQ

Nagranie zachwyciło polskich widzów, którzy gratulowali dowcipnemu Józkowi wkręcenia brytyjskich jurorów. Tymczasem okazało się, że sami zostali wkręceni przez CeZika, który jest autorem tej małej manipulacji i włożył w usta Irlandczyka absurdalny polski tekst. Oto oryginalny występ:

http://youtu.be/r7iKduyAtjM

Udostępnij na Facebooku
Źródło: YouTube
  Powered by ContentStream
  • ~Jose
   2013-11-20 11:48
   Ale jak to jest zrobione, jeśli to jeden i ten sam chłopak, a w polskiej wersji po wargach widać, że mówi po polsku, a w angielskiej, że po angielsku? Rozumiem, gdyby była nakładka dźwiękowa, ale widać że on to mówi! Jak to zrobiono??
  • ~BURAKI
   2013-11-20 18:36
   JAK PARA PREZYDENCKA BURACZANA TO I POLSKA BURACZANA
  • ~pejcjc
   2013-11-20 22:56
   Ja żem nie wiedzial, że Boguś Linda ma syna !!!
  • ~hedonista
   2013-11-21 09:32
   ludzie, torche dystansu do swiata i siebie, naprawde fajnie jest sie poswiac z samego siebie jesli zostało sie wkręconym w tak miły sposob. I co takiego sie stalo hejterzy?
  • ~Too
   2014-10-15 18:58
   Nie chcieli żeby Anglicy się popłakali jak jurorka, więc zaśpiewał drugi utwór. Nakręcają 2 występy. O.N.A. mówi czasem, "To przecież śpiewałeś w kwalifikacjach" Więc są przygotowani z dwóch piosenek.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.