"Spróbuj zapamiętać wiadomości..." Odważny strój prezenterki Polsatu

2012-04-16 08:37 | Aktualizacja: 18:48
 Karolina Szostak

Karolina Szostak / YouTube)

Niby sportowy news dotyczący polskiego piłkarza. Internauci wychwycili jednak coś innego. Coś co znacznie bardziej przykuwa uwagę. A chodzi o strój prezenterki Polsatu Karoliny Szostak...




Ten filmik pt. "Spróbuj zapamiętać wiadomości" bije rekordy popularności w sieci. Trudno bowiem nie zwrócić uwagi na dość odważny strój prezenterki Polsatu. Zresztą oceńcie sami.

W internecie toczy się teraz zażarta dyskusja, czy filmik z prezenterką to sprytny montaż, czy może jednak Karolina Szostak ubrała się tak odważnie.






Źródło: YouTube
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 38
  • ~Kasia2012-04-16 21:59

    też myślę, że to jakiś montaż... co prawda p. Karolina ma wydatny biust i z pewnością się go nie wstydzi, ale wątpię w to, żeby aż tak go odsłoniła w TV

  • ~ro.ka2012-04-16 14:58

    sorka ale piersi Karoli , na realu są nieco #^*&^$%$ . wkładki puschhh potrafią zdziałać cuda . Nie dajcie się nabrać.

  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska2012-04-16 14:23

    Ładna była kilka lat temu.Niestety w kalorie poszła.

  • ~widz2012-04-16 14:21

    a co wam to przeszkadza widać żony macie płaskie i zazdrość nęka

  • ~Men2012-04-16 13:53

    Skandal to by był gdyby pokazała fujarę .Pani szostak to seksowna kobitka ładna buzia ładny cyc ot baba aż się patrzy. Takich pokazujcie więcej ,mniej dziwaków jak grądzka czy jak to tam tej chłopinie.

  • ~fan Karoliny2012-04-16 13:45

    hmmmm Pani Karolino, częściej takie dekolty! Piękny biust. wprawdzie nie intersuje się sportem, ale jeżeli Pani będzie przedstawiać wiadomości sportowe obejrze sport od deski do deski. że też w życiu nie spotkałem takiej laski.

  • ~tod2012-04-16 13:11

    balony jak balony ale twarz jak u konia

  • ~bene112012-04-16 13:00

    @ROB! Powiem tak,jezeli chcemy być normalni to nie starajmy sie być bardziej święci od apostołów/w oryginale od papieża/,a ludzie z klasą zawsze potrafia docenic urok kobiety i to,że piekno nie wyklucza profesjonalizmu.Aha ! Nie skorzystam i nie będę realizował twoich sugestii.Radzę nabrac dystansu do siebie i innych bo to pomaga w ocenie rzeczywistości.Pani Szostak to nie jest panienka ,tylko dziennikarka sportowa,być może zbyt śmiało pokazuje swoje wdzieki?Gdyby tylko ludzie w ten sposób grzeszyli to bym sie tak bardzo nie martwił.Bardziej martwi mnie kondycja tzw . dziennikarzy-publicystów,którzy nie dość ,że łgaja to jeszcze robią z siebie specjalistów od wszystkiego/patrz pan Lis,Paradowska,Olejnik i inni /z wiadomego obozu światłych inaczej.

  • ~Xman2012-04-16 12:57

    ROB, ludzie z klasą przede wszystkim NIE PISZĄ WIELKIMI LITERAMI JAKBY DARLI SIĘ NA CAŁY GŁOS i nie obrażają innych.

    A Karolina - cudowna :)

  • ~ROB2012-04-16 12:25

    DO BENE11-ALBO PRZESZKADZA LUDZIOM Z KLASĄ,KTÓRZY CHCĄ WYSŁUCHAĆ WIADOMOŚCI A NIE OGLĄDAĆ PODSTARZAŁĄ BABĘ,PRÓBUJĄCĄ ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ TANICH POLACZKÓW Z PLEBSU.CHCESZ ROZEBRANĄ BABĘ,TO WYBIERZ SIĘ GDZIE TRZEBA,BO TV SERWIS TO NIE MIEJSCE DLA TAKICH PANIENEK.