• Wojciech Mann i Krzysztof Materna w skeczu "Rozmowa z posłem"
  24
  750
  Skecze Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, mimo upływu wielu lat, niestety często okazują się zaskakująco prorocze. Czy "Rozmowa z posłem" jest zapowiedzią tego, jak już niebawem będą wyglądały relacje dziennikarzy z pracy parlamentarzystów?
 • Krzysztof Rutkowski w teledysku
  3
  1
  Krzysztof Rutkowski to prawdziwy człowiek renesansu. Detektyw, showman, mąż i ojciec, a od niedawna także piosenkarz disco polo. Posłuchajcie piosenki "Jesteś aniołem", którą nagrał wraz z Fisherem.
 • Barack Obama
  6
  W poniedziałek w Białym Domu odbyła się impreza halloweenowa dla dzieci, na której Barack Obama wraz z żoną Michelle powitali tysiące najmłodszych, rozdając im cukierki. Prezydent Stanów Zjednoczonych zanucił nawet "Purple Rain" Prince’a, widząc chłopca przebranego za zmarłego w tym roku artystę.
 • Michelle Obama i Ellen Degeneres na zakupach
  11
  5
  Będąc pierwszą damą USA, Michelle Obama nie musiała sama robić zakupów w supermarkecie. Niebawem jednak, jej mąż przestanie być prezydentem Stanów Zjednoczonych, a ona będzie musiała wrócić do przyziemnych obowiązków. W oswojeniu się z nową rzeczywistością, prezydentowej postanowiła pomóc Ellen DeGeneres.
 • Cristiano Ronaldo w czasie meczu z Legią Warszawa
  10
  4
  Cristiano Ronaldo pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych swoim nowym zakupem. Gwiazdor Realu Madryt kupił właśnie warte 260 tysięcy funtów Lamborghini, w specjalnym matowym kolorze czarnym.
 • Filip Chajzer i imprezowiczka
  4
  1
  Filip Chajzer w trakcie zbierania materiałów do swojego kolejnego reportażu, trafił na wyjątkowo zabawną rozmówczynię. Dziewczyna z rozbrajającym uśmiechem przyznała, że właśnie skończyła kilkudniową imprezę, choć był to sobotni poranek. A dlaczego nie miała rajstop? Zobaczcie sami.
 • Maciej Stuhr jako youtuber
  26
  15
  Maciej Stuhr to nie tylko ceniony aktor, ale także utalentowany satyryk, współtwórca kabaretu Po Żarcie. Ostatnio na celownik swojego poczucia humoru, artysta wziął młodych youtuberów.
 • zemsta pokemonów
  1
  Na ulicach miast zaroiło się od wielbicieli  gry Pokemon Go, którzy wpatrzeni w ekrany telefonów łapią wirtualne stworki. A co gdyby Pokemony postanowiły zemścić się za to masowe polowanie?
 • kadr z programu "Wójtowicz rozmawia"
  24
  57
  Czy w polskich szkołach dzieci powinny uczyć się cyfr arabskich? Takie pytanie zadano mieszkańcom Krakowa. Wielu z nich dało się złapać w pułapkę, ale byli i tacy, którzy wyłapali podstęp i sprytnie odpowiedzieli, że cyfry arabskie w polskich szkołach są od dawna.
 • Michelle Obama w "Carpool Karaoke"
  1
  2
  Barack Obama i jego żona Michelle wielokrotnie udowadniali, że mają poczucie humoru. Amerykańska pierwsza dama potwierdziła to biorąc udział w programie "Capool Karaoke", w którym zaprezentowała także swoje umiejętności wokalne.
 • kibic Portugalii pociesza kibica Francji
  4
  Dla Portugalczyków finał Euro 2016 był eksplozją radości, dla Francuzów zaś powodem wielu wylanych łez. Ten mały chłopiec wzniósł się jednak ponad kibicowską euforię i z empatią pochylił się nad rozpaczającym fanem francuskiej reprezentacji. To wideo na pewno poruszy wasze serca.
 • JAROSŁAW KACZYŃSKI NA MEMACH
  69
  114
  Internet nie zapomina, a internauci potrafią być bezlitośni. Przekonał się o tym Jarosław Kaczyński, który stał się obiektem drwin i żartów pod postacią memów. Zaczęło się od tego, że w kontekście szczytu NATO w mediach pojawiła się informacja, według której prezes PiS jeszcze w latach 80. kreślił scenariusz wejścia Polski do Paktu Północnoatlantyckiego. No i wtedy się zaczęło... W internecie zaczęło lawinowo przybywać przerobionych fotografii, na których Jarosław Kaczyński pojawia się w najważniejszych przełomowych momentach historii Polski i świata. Raz jest jednym z Beatlesów, na innym memie pokazuje Rosjanom "gest Kaczyńskiego" na igrzyskach w Moskwie, zatrzymuje Anglię w czasie meczu na Wembley albo przeprowadza pierwszą udaną operację przeszczepu serca...
 • Pałac Prezydencki

  Krzyczał "ZOMO" i atakował policjantów. Teraz przyznaje: Dałem się wykorzystać jak idiota

 • Zawalony wiadukt w Genui

  Wiadukt na autostradzie w Genui runął podczas gwałtownej ulewy. W chwili zawalenia jechało nim ponad 30 samochodów

 • Majdanek

  Tańczyli nago na terenie byłego obozu koncentracyjnego. "Haarec": Uczniowie z Izraela poniosą surowe konsekwencje

Zobacz więcej