• zemsta pokemonów
  1
  Na ulicach miast zaroiło się od wielbicieli  gry Pokemon Go, którzy wpatrzeni w ekrany telefonów łapią wirtualne stworki. A co gdyby Pokemony postanowiły zemścić się za to masowe polowanie?
 • kadr z programu "Wójtowicz rozmawia"
  24
  57
  Czy w polskich szkołach dzieci powinny uczyć się cyfr arabskich? Takie pytanie zadano mieszkańcom Krakowa. Wielu z nich dało się złapać w pułapkę, ale byli i tacy, którzy wyłapali podstęp i sprytnie odpowiedzieli, że cyfry arabskie w polskich szkołach są od dawna.
 • Michelle Obama w "Carpool Karaoke"
  1
  2
  Barack Obama i jego żona Michelle wielokrotnie udowadniali, że mają poczucie humoru. Amerykańska pierwsza dama potwierdziła to biorąc udział w programie "Capool Karaoke", w którym zaprezentowała także swoje umiejętności wokalne.
 • kibic Portugalii pociesza kibica Francji
  4
  Dla Portugalczyków finał Euro 2016 był eksplozją radości, dla Francuzów zaś powodem wielu wylanych łez. Ten mały chłopiec wzniósł się jednak ponad kibicowską euforię i z empatią pochylił się nad rozpaczającym fanem francuskiej reprezentacji. To wideo na pewno poruszy wasze serca.
 • JAROSŁAW KACZYŃSKI NA MEMACH
  69
  112
  Internet nie zapomina, a internauci potrafią być bezlitośni. Przekonał się o tym Jarosław Kaczyński, który stał się obiektem drwin i żartów pod postacią memów. Zaczęło się od tego, że w kontekście szczytu NATO w mediach pojawiła się informacja, według której prezes PiS jeszcze w latach 80. kreślił scenariusz wejścia Polski do Paktu Północnoatlantyckiego. No i wtedy się zaczęło... W internecie zaczęło lawinowo przybywać przerobionych fotografii, na których Jarosław Kaczyński pojawia się w najważniejszych przełomowych momentach historii Polski i świata. Raz jest jednym z Beatlesów, na innym memie pokazuje Rosjanom "gest Kaczyńskiego" na igrzyskach w Moskwie, zatrzymuje Anglię w czasie meczu na Wembley albo przeprowadza pierwszą udaną operację przeszczepu serca...
 • Filip Chajzer hymn Euro 2016
  4
  7
  Piłkarska gorączka przed Mistrzostwami Europy zawładnęła polskimi kibicami, do grona których bez wątpienia zalicza się Filip Chajzer. Dziennikarz postanowił zagrzać naszą reprezentację do walki i nagrał nieoficjalny hymn na Euro 2016.
 • Anna Popek na Eurowizji
  1
  Anna Popek podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizja, łączyła się ze Sztokholmem, by podać wyniki głosowania polskich telewidzów. W sieci właśnie pojawiło się nagranie pokazujące najśmieszniejsze momenty z próby do tego elementu show. Dlaczego nasza prezenterka znalazła się w tym zestawieniu?
 • Agata Duda i jej trzy ręce na zdjęciu z wizyty w Norwegii (źródło: Grzegorz Jakubowski / Facebook.com/AndrzejDuda)
  23
  4
  Takie sytuacje to zmora celebrytów, ale na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że tym razem wpadka z programem do poprawiania fotografii dotknęła również Pierwszej Damy. Na facebookowym profilu prezydenta pojawiło się zdjęcie, na którym Agata Duda ma dodatkową rękę. Sprawę komentuje rzecznik prezydenta Marek Magierowski i publikuje sekwencję fotografii, które wyjaśniają tę zagadkę.
 • strzelanina w Klanie
  12
  Zamiarem scenarzystów telenoweli "Klan" raczej nie jest rozśmieszanie widzów, jednak co jakiś czas wychodzą im sceny, które błyskawicznie stają się pośmiewiskiem sieci. Ostatnio powodów do drwin internautom dostarczyła dość zabawna, choć nie w zamierzeniu twórców, strzelanina.
 • parodia "Gry o tron"
  6
  Youtuber o pseudonimie Cyber Marian postanowił pokazać, jak wyglądałaby "Gra o tron", gdyby jej produkcją zajęli się Polacy. Nadwiślańska wersja popularnego serialu miałaby jeden, główny temat - alkohol.
 • Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego
  3
  3
  Magda Gessler to kobieta wielu talentów - gotuje, maluje obrazy, prowadzi restauracje, jest gwiazdą telewizyjną i pisze książki. Teraz okazuje się, że popularna restauratorka potrafi także ... rapować.
 • Policjantki i policjanci
  1
  Zabawne przejęzyczenia, pustka w głowie i nieporozumienia z reżyserem. Twórcy serialu paradokumentalnego "Policjantki i policjanci" pokazali, jak wyglądają wpadki na planie.
 • Ryszard Terlecki

  Terlecki ws. ustawy o IPN: Zawiódł nas instynkt. Wpędził nas w to ruch Kukiz'15

 • Mercedes 220S

  Minister zdrowia właścicielem motoryzacyjnej perełki. Oto samochody nowych podwładnych Morawieckiego

 • Biblioteka

  Podwyżka za uczciwość. Bibliotekarka z Ciechanowa znalazła w książce kopertę

Zobacz więcej