• kibic Portugalii pociesza kibica Francji
  4
  Dla Portugalczyków finał Euro 2016 był eksplozją radości, dla Francuzów zaś powodem wielu wylanych łez. Ten mały chłopiec wzniósł się jednak ponad kibicowską euforię i z empatią pochylił się nad rozpaczającym fanem francuskiej reprezentacji. To wideo na pewno poruszy wasze serca.
 • JAROSŁAW KACZYŃSKI NA MEMACH
  69
  109
  Internet nie zapomina, a internauci potrafią być bezlitośni. Przekonał się o tym Jarosław Kaczyński, który stał się obiektem drwin i żartów pod postacią memów. Zaczęło się od tego, że w kontekście szczytu NATO w mediach pojawiła się informacja, według której prezes PiS jeszcze w latach 80. kreślił scenariusz wejścia Polski do Paktu Północnoatlantyckiego. No i wtedy się zaczęło... W internecie zaczęło lawinowo przybywać przerobionych fotografii, na których Jarosław Kaczyński pojawia się w najważniejszych przełomowych momentach historii Polski i świata. Raz jest jednym z Beatlesów, na innym memie pokazuje Rosjanom "gest Kaczyńskiego" na igrzyskach w Moskwie, zatrzymuje Anglię w czasie meczu na Wembley albo przeprowadza pierwszą udaną operację przeszczepu serca...
 • Filip Chajzer hymn Euro 2016
  4
  7
  Piłkarska gorączka przed Mistrzostwami Europy zawładnęła polskimi kibicami, do grona których bez wątpienia zalicza się Filip Chajzer. Dziennikarz postanowił zagrzać naszą reprezentację do walki i nagrał nieoficjalny hymn na Euro 2016.
 • Anna Popek na Eurowizji
  1
  Anna Popek podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizja, łączyła się ze Sztokholmem, by podać wyniki głosowania polskich telewidzów. W sieci właśnie pojawiło się nagranie pokazujące najśmieszniejsze momenty z próby do tego elementu show. Dlaczego nasza prezenterka znalazła się w tym zestawieniu?
 • Agata Duda i jej trzy ręce na zdjęciu z wizyty w Norwegii (źródło: Grzegorz Jakubowski / Facebook.com/AndrzejDuda)
  23
  4
  Takie sytuacje to zmora celebrytów, ale na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że tym razem wpadka z programem do poprawiania fotografii dotknęła również Pierwszej Damy. Na facebookowym profilu prezydenta pojawiło się zdjęcie, na którym Agata Duda ma dodatkową rękę. Sprawę komentuje rzecznik prezydenta Marek Magierowski i publikuje sekwencję fotografii, które wyjaśniają tę zagadkę.
 • strzelanina w Klanie
  12
  Zamiarem scenarzystów telenoweli "Klan" raczej nie jest rozśmieszanie widzów, jednak co jakiś czas wychodzą im sceny, które błyskawicznie stają się pośmiewiskiem sieci. Ostatnio powodów do drwin internautom dostarczyła dość zabawna, choć nie w zamierzeniu twórców, strzelanina.
 • parodia "Gry o tron"
  6
  Youtuber o pseudonimie Cyber Marian postanowił pokazać, jak wyglądałaby "Gra o tron", gdyby jej produkcją zajęli się Polacy. Nadwiślańska wersja popularnego serialu miałaby jeden, główny temat - alkohol.
 • Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego
  3
  3
  Magda Gessler to kobieta wielu talentów - gotuje, maluje obrazy, prowadzi restauracje, jest gwiazdą telewizyjną i pisze książki. Teraz okazuje się, że popularna restauratorka potrafi także ... rapować.
 • Policjantki i policjanci
  1
  Zabawne przejęzyczenia, pustka w głowie i nieporozumienia z reżyserem. Twórcy serialu paradokumentalnego "Policjantki i policjanci" pokazali, jak wyglądają wpadki na planie.
 • Klan
  1
  7
  Jeśli wydaje wam się, że "Klan" to nudna telenowela, w której nic się nie dzieje, zobaczcie, jak wyglądał by serial, gdyby zrobiło go Hollywood. Wartka akcja, emocjonujące pościgi, przemoc i Doktor Lubicz oraz Rysiek jako prawdziwi twardziele. To po prostu trzeba zobaczyć.
 • Klan
  1
  9
  Żadna inna polska telenowela nie daje internautom tylu powodów do drwin, co "Klan". Co jakiś czas w serialu pojawiają się sceny tak żenujące, że błyskawicznie stają się hitami Internetu. Najnowszym odkryciem jest "zemsta Bożenki".
 • Ariana Grande w SNL
  3
  11
  Amerykańska wokalistka Ariana Grande potrafi świetnie naśladować swoje koleżanki po fachu. W programie Saturday Night Live zaprezentowała próbkę swoich niesamowitych umiejętności śpiewając jak Rihanna, Britney Spears, Whitney Huston i Celine Dion.
 • Poseł PO Borys Budka w Sejmie.

  Budka o zajęciu rachunku prezydent Warszawy: Urząd Skarbowy pomylił rachunki bankowe

 • Tomasz Hajto za śmiertelny wypadek dostał wyrok w zawieszeniu

  Hajto skazany za śmiertelne potrącenie staruszki

 • Andrzej Lepper przed sejmową komisją do spraw nacisków

  Ujawniono list Leppera. Kaczyński i Ziobro oskarżani o spisek

Zobacz więcej