Wypowiedzi: 107
1 2 3 4 ... 11 starsze
 • ~QQ2011-08-05 23:00

  Czy mogę skierować sprawę do sądu z powodu GŁOŚNYCH DZWONÓW NAWOŁUJĄCYCH CO NIEDZIELĘ DO WALKI Z ATEISTAMI ???

 • ~Omen2011-07-29 10:42

  @WD Nie podarł Koranu, ani Tory, bo to wiara katolicka jest tą dominującą w tym kraju. Jak chcesz okazać bunt, to buntujesz się przeciwko temu, co Cię otacza rzeczywiście, a nie temu, co w twoich realiach istnieje tylko w teorii.
  Mi się osobiście wydaje, że to nie jest spór ateiści vs. katolicy, tylko raczej nierozgarnięci politycy vs. wolność słowa i wolność artystyczna. Chociaż fakt faktem, że komuś chyba zaczyna przeszkadzać, że za granicą Polska coraz częściej kojarzy się z dobrym metalem (m.in. właśnie Behemothem), a nie np. Jezusem w Świebodzinie, czy inną katolicką chlubą tego kraju, za któą lizani po dupie chcieliby być politycy tego kraju.

 • ~Euphorion6662011-07-20 16:36

  Większość tzw. zdeklarowanych wierzących nie pomoże, gdy widzą, że komuś dzieje się krzywda. Na cholerę komu uczucia religijne? Uczucia ludzkie liczą się bardziej!

 • ~Mateusz2011-07-13 23:13

  Żałośni są Ci katolicy "Nieskończenie dobry Pan Bóg życie darował, ciekawe co z tym życiem zrobi", ile w tym zawiści i fałszu. Gdyby Twój Bóg istniał i mógł komuś życie darować, głupi kreacjonista zawsze znajdzie sobie wytłumaczenie. A Nergal to pajac, który robi kasę, na anty-religijnym show, obrażając tych, których tak zindoktrynowano, że nie mają już własnego rozumu. Jedni drugich warci.

 • ~WD2011-07-13 13:53

  Dlaczego nie porwał Koranu albo Tory?

 • ~gawo2011-07-06 14:38

  To zes sobie wzial ksywke Nergal - sumeryjski bog zarazy - to nie powod zebys niszczyl Biblie lobuzie ...

 • ~Uriel2011-07-06 01:45

  Scena to miejsce przekazu sztuki. Mówiąc łopatologicznie: Nikt nie posądzi scenarzystę i reżysera o obrazę uczuć religijnych w filmie w którym jeden z aktorów niszczy jakiekolwiek pismo. Nie posądzi aktora, który gra satanistę, lub demona o przewodniczenie sekcie. Gatunek muzyczny, tak jak gatunek filmowy rządzi się swoimi prawami. Jeśli ktoś przychodzi na koncert zespołu, który wyraża się neguje, lub jest przeciw religii, to powinien zdawać sobie sprawę, że takie sytuacje mogą się wydarzyć. Wolność wypowiedzi jest prawem. Tak samo jak to, że w przedstawieniu jeśli fizycznie nie wyrządzasz nikomu krzywdy nie powinieneś być karany. Nergal nie podarł biblii w miejscu do tego niepowołanym. Karanie artysty za wyrażanie swoich emocji i przekonań na scenie jest dla mnie niedopuszczalne.

 • ~ooo srac biblie2011-07-04 12:15

  niech proces bedzie na koszt kościoła nie panstwa coma biblia wspólnego z panstwem świeckim

 • ~ewa2011-07-04 09:28

  do Lordek - po tym całym wywodzie na temat braku sensu wiary chrześcijańskiej dziwi mnie zakończenie Twojego monologu -" waham się, bo konkordat może się w przyszłości przydać i nie chcę, aby moja rodzina była wytykana paluchami.".. jakoś NIE BIERZESZ PRZYKŁADU ze swojego idola i nie sądzę abyś zdobył się na publiczne niszczenie Biblii ...lepiej żyć wg przysłowia 'Bogu świeczkę , diabłu ogarek"...czy na temat innej wiary np. islamu Twoje zdanie jest podobne - ich wiara to też rozrośnięta sekta fanatyków? jeśli ŻADNA WIARA Cię nie interesuje to po co pouczasz wierzących - to chyba nie jest im potrzebne bo znają swoje ułomności i walczą z nimi.. a ja Ci życzę oby nigdy w życiu żadna wiara nie była Ci potrzebna do niczego...:)))))).

 • ~Cava2011-07-03 10:41

  wszyscy jestescie żałośni!! Nergal...trzymam kciuki!!!

1 2 3 4 ... 11 starsze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV