Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz teledysk o miłości Łapickich

16 października 2009, 13:02
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Zobacz teledysk o miłości Łapickich
Inne
Wreszcie jest długo wyczekiwany teledysk wokalistki disco polo Etny pod tytułem "Dziadek". Utwór opowiada o miłości Andrzeja Łapickiego i jego młodszej o 60 lat żony. W klipie zagrał Bohdan Łazuka po tym, jak sam Łapicki odmówił udziału. W ogóle mu sie nie dziwimy. Zobacz, dlaczego!

p

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj