Radosław Majdan kupuje kajdanki
Radosław Majdan wyznał niedawno, że podniecają go ubrudzone smarem kobiety. Teraz jeszcze podgrzał atmosferę stwierdzeniem, że liczne kupowane przez niego gadżety erotyczne pobudzają wyobraźnię. Co kupuje były mąż Dody?
- Perwersje Radosława Majdana
- Majdan opiekuje się kontuzjowaną Janachowską
- Oto lista najprzystojniejszych Polaków
- Majdan: Nie zatańczę w falbankach!
- Kibice do Majdana: Ch... z wynikami!
- Muzułmanie nie chcą grać z gejami
- Doda: Wreszcie czuję się jak partnerka
Pogoda
POLSKA
Środa 2012-02-15

temp. min -16°C max. 3°C
opady:
umiarkowane opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
"Super Express" przyłapał piłkarza, gdy w towarzystwie swojej tanecznej partnerki Iza Janachowskiej dokonywał zakupu czerwonych, futrzanych kajdanek. Radek i Iza długo dyskutowali, czy to dobry wybór.
Majdan - jako były piłkarz warszawskiej Polonii - ma teraz znacznie więcej czasu. Nikogo chyba nie dziwi, że spędza go głównie ze śliczną Janachowską, z którą tańczy na TVN-owskim parkiecie. Prawdopodobnie nawet cieszy się, że już nie zagra w Polonii, bo woli dzierżyć wiotką kibić Izy, niż nudzić się na bramce. I my to doskonale rozumiemy.
Wygląda więc na to, że nawet jeśli Radek w TVN-owskim programie przegra, to i tak paradoksalnie wygra - miłość.























































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!