Dziennik.plRozrywka

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

Gracjan nowym sojusznikiem Farfała

2009-09-24 | Ostatnia aktualizacja: 20:13 | Komentarze: 0 | skomentuj

Okopanemu na Woronicza Piotrowi Farfałowi przybył nowy, mocny sojusznik. To Gracjan Roztocki, który w autorskim utworze postanowił wykrzyczeć całemu światu prawdę o TVP. Gracjan wie, że w telewizji nie dzieje się dobrze, ale jednocześnie życzy Farfałowi, żeby ten "nie dał się".

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 3°C max. 25°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"Prezes Piotr, Piotr, Piotr, nie chce odejść stąd, prezes Piotr, Piotr, Piotr mocno trzyma się, prezes Piotr, Piotr, Piotr bardzo twardy jest, prezesie Piotrze Farfale nie daj się!" - zaczyna od mocnego uderzenia swój protest song Gracjan Roztocki.

Ta piosenka miała swoją premierę wczoraj w radiu Eska Rock w programie "Wojewódzki&Figurski". Gracjan nie owijając w bawełnę, na swój sposób diagnozuje obecną sytuację w TVP. Zresztą, posłuchajcie sami.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«