Dziennik.plRozrywka

Środa, 30 maja 2012

Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 19°C

Przewidzieliśmy ślub Marcinkiewicza i Isabel!

2009-09-09 | Ostatnia aktualizacja: 20:03 | Komentarze: 0 | skomentuj

Dziś gruchnęła szczęśliwa wieść: Kazimierz Marcinkiewicz powiedział "tak" (choć nie sakramentalne, a jedynie urzędnicze) ukochanej Isabel. Kilka tygodni temu donieśliśmy o intrygującym wpisie na jej blogu i zastanawialiśmy się, czy aby para nie szykuje się do ślubu. Jak by nie patrzeć, byliśmy pierwsi!

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-05-30

temp. min 1°C max. 22°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Jak widać, nie myliliśmy się! Do refleksji i rozważań skłoniła nas notka następującej treści, którą przekazaliśmy wam pod koniec sierpnia (pisaliśmy o tym w tekście "Czy Isabel szykuje się do ślubu?").

Wpis na blogu Isabel brzmiał w ten sposób:

"Powszechnie wiadomo, że kobiety lubią zakupy, a szczególnie jeśli są one wyjątkowe. Ile radości daje bieganie po modnej ulicy, pełnej modnych sklepów w poszukiwaniu tej jedynej, wymarzonej?! Nie zawsze jest to takie łatwe... Wydawałoby się, że odwiedzę Selfridges i... zakup dokonany. Do wyboru do koloru: krótkie, długie, czasem i za krótkie, są wąskie, szerokie, czasem za szerokie... i tylko ładnie wyglądające na manekinach. Więc tym lepiej jeśli pewnego, pięknego dnia w pierwszym odwiedzonym sklepie z pomocą mojej połówki i przyjaciółki odnajduję <my pretty baby>.

To cudowne wydarzenie, które póki nie przeżyjesz nie będziesz wiedziała jak pięknym może być, i że może tak cieszyć. To już prawie jak... Wówczas kobieta czuje się prawdziwą kobietą, małą gwiazdeczką, kwitnącym kwiatem, księżniczką, a może nawet jak dziecko w sklepie z zabawkami... Gdy już ta jedyna jest, pozostają tylko dodatki, równie ważne".

Czujemy się prawie jak ojcowie tego zwieńczonego przysięgą małżeńską związku! I aż nam głupio, że posądziliśmy wrażliwą Isabel o próbę wywołania skandaliku. Przepraszamy!

asab
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«