"Mężczyźni są naszymi niewolnikami"

denaj | 2009-09-01 11:53 | Aktualizacja: 19:58

Jest piękna, ale jak już coś powie, to naprawdę nie wiadomo, czy lepiej zgasić światło, czy wejść pod stół... Megan Fox, bo to o niej mowa, tym razem zabłysnęła wypowiedzią na temat mężczyzn. Ma na ich temat wyrobione zdanie. Które niestety nie jest wynikiem zbyt głebokich przemyśleń...W wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan" Megan wyjawiłą światu prawdę o stosunkach damsko-męskich: "Dzięki waginom kobiety rządzą światem. Jeśli jesteśmy w heteroseksualnym związku, to zawsze wygrywamy. Faceci są niczym nasi niewolnicy" - orzekła.

Ale za chwilę zmieniła nieco ton wypowiedzi na mniej wojowniczy i przyznała, że związek z niewolnikiem może jednak wnieść coś do życia kobiety: "Bardzo ważną kwestią dla mnie jest oddanie i lojalność. Bez tego nie można stworzyć prawdziwej, dojrzałej relacji. Potrafię przełączyć guzik w moim mózgu i nie spojrzałabym nawet na Brada Pitta, gdyby stał koło mnie. Mogę oczywiście ten guziczek wyłączyć i wtedy kolekcjonuję ładnych chłopców" - stwierdziła.

Hmm. Ciekawe. "Niewolnicy", "kolekcjonuję chłopców"... Czy Megan przypadkiem nie została brutalnie porzucona przez jakiegoś mężczyznę i teraz próbuje odegrać się na całym męskim rodzie?

zdjęcie autora

Autorem tekstu jest

denaj

Zobacz inne teksty autora »

Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 1
  • ~blablabla2011-01-07 19:51

    Ma rację! Ale tylko piękne kobiety powinny mieć niewolników - mężczyzn!!!


Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV