"Mężczyźni są naszymi niewolnikami"

| Aktualizacja:
X

Jest piękna, ale jak już coś powie, to naprawdę nie wiadomo, czy lepiej zgasić światło, czy wejść pod stół... Megan Fox, bo to o niej mowa, tym razem zabłysnęła wypowiedzią na temat mężczyzn. Ma na ich temat wyrobione zdanie. Które niestety nie jest wynikiem zbyt głebokich przemyśleń...

W wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan" Megan wyjawiłą światu prawdę o stosunkach damsko-męskich: "Dzięki waginom kobiety rządzą światem. Jeśli jesteśmy w heteroseksualnym związku, to zawsze wygrywamy. Faceci są niczym nasi niewolnicy" - orzekła.

Ale za chwilę zmieniła nieco ton wypowiedzi na mniej wojowniczy i przyznała, że związek z niewolnikiem może jednak wnieść coś do życia kobiety: "Bardzo ważną kwestią dla mnie jest oddanie i lojalność. Bez tego nie można stworzyć prawdziwej, dojrzałej relacji. Potrafię przełączyć guzik w moim mózgu i nie spojrzałabym nawet na Brada Pitta, gdyby stał koło mnie. Mogę oczywiście ten guziczek wyłączyć i wtedy kolekcjonuję ładnych chłopców" - stwierdziła.

Hmm. Ciekawe. "Niewolnicy", "kolekcjonuję chłopców"... Czy Megan przypadkiem nie została brutalnie porzucona przez jakiegoś mężczyznę i teraz próbuje odegrać się na całym męskim rodzie?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    • ~blablabla
      2011-01-07 19:51
      Ma rację! Ale tylko piękne kobiety powinny mieć niewolników - mężczyzn!!!
    AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.