Polka z superbiustem zatańczy z gwiazdami
Choć jest rodowitą Polką, w naszym kraju kariery nie zrobiła. O idze Wyrwał zrobiło się głośno dopiero kiedy wyjechała do Wielkiej Brytanii. Tam modelka topless została okrzyknięta posiadaczką najładniejszego biustu. A teraz wraca do Polski. Żeby wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami".
- Zobacz największe biusty polskiego show-biznesu
- Najpiękniejszy polski biust promuje bejsbol
- Seksowna Iga Wyrwał ma super pośladki
- Zobacz najpiękniejszy biust świata na żywo
- Doda zobaczyła najpiękniejszy biust świata
- Iga Wyrwał nago w CKM - zobacz wideo
- Iga Wyrwał znowu nagusieńka w "Nuts"!
- Najpiękniejszy biust świata zdradził Polskę
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Piątek 2012-05-25

temp. min 3°C max. 22°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Iga Wyrwał lada moment rozpocznie treningi taneczne. Jej partnerem będzie znany już z show TVN Łukasz Czarnecki - pisze "Fakt". Początek rywalizacji o zwycięstwo w popularnym "Tańcu z gwiazdami" już jesienią.
Czy ponętna 20-latka zaczaruje Polaków tak samo, jak zrobiła to z Brytyjczykami? Z tym może być różnie, bo inna posiadaczka bujnych piersi - Ewa Sonnet - w widowisku "Gwiazdy tańczą na lodzie" daleko nie zaszła. Ale westchnienia panów do niej unosiły się w powietrzu. Z pewnością na takie samo zainteresowanie może liczyć Iga Wyrwał.
Polska blondmodelka została uznana przez magazyn dla panów "Nuts" za posiadaczkę najatrakcyjniejszego biustu na świecie. I od tej pory jej piersi triumfalnie kroczą przez kolorowe pisma dla mężczyzn wydawane na Wyspach.















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!