Paulina Młynarska-Moritz postanowiła wreszcie nieco odpocząć i - jak twierdzi "Fakt" - zadbać o piękną opaleniznę. Bulwarówka przyłapała dziennikarkę podczas wakacji w słonecznej Tunezji.
"Fakt" zauważa, że Paulina Młynarska-Moritz urlop postanowiła spędzić nie z mężem Michaelem, ale z przyjaciółką. Towarzyszyła jej aktorka Monika Donner-Trelińska.
Jak pisze bulwarówka, Paulina swymi wdziękami przykuwała uwagę wszystkich panów. Nie ma się czemu dziwić, bo w stroju kąpielowym jej figura prezentowała się fantastycznie - ocenia "Fakt".
Obie panie całe dnie spędzały przy hotelowym basenie. Wylegiwały się na leżakach, pływały i plotkowały. Było widać, że w swoim towarzystwie czują się bardzo dobrze. Nic dziwnego, że do pokoju wracały późnym popołudniem - donosi "Fakt".
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|