Mel B zrzuciła ciuchy
Uśmiech na twarzy, bujna czupryna i piękne ciało. Melanie Brown, znana bardziej jako wokalistka Spice Girls Mel B, zaprezentowała światu swoje wdzięki. 32-letnia piosenkarka została twarzą i ciałem producenta bielizny Ultimo. I udowodniła światu, że wciąż jest w świetnej formie.
- Seksualne porady Scary Spice
- Po co Victorii tyle rolek papieru toaletowego?
- Komu pomoże rozebrana Mel B?
- Victoria Beckham wie, jak osłodzić życie mężowi
- W co nas ubiorą Victoria Beckham i Paris Hilton?
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Piątek 2012-05-25

temp. min 5°C max. 22°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
W czasie sesji fotograficznej w Los Angeles Mel B zaprezentowała się w bieliźnie z najnowszej kolekcji. Trzeba przyznać, że sprostała wyzwaniu i wypadła świetnie. A zadanie nie było łatwe - przed nią bieliznę Ultimo reklamowały takie gwiazdy mody jak Rachel Hunter i Penny Lancaster.
Szefowie firmy tłumaczą, że wybór padł na Mel B z bardzo prostego powodu - przed niedawnym powrotem Spice Girls na scenę, wokalistka ostro wzięła się za siebie i wróciła do dawnej formy. A przecież niedawno urodziła przecież drugie dziecko.
"Gdy dostałam propozycję udziału w reklamie, byłam zachwycona, chociaż trochę zdenerwowana. Przecież nigdy wcześniej nie prezentowałam bielizny" - mówi skromnie piosenkarka.
















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!