Christina Aguilera pogrąża się w depresji i tyje na potęgę

| Aktualizacja:
X

Jedna z czołowych amerykańskich gwiazd jest w coraz gorszym stanie. Współpracownicy Christiny Aguilery załamują ręce nad jej stanem...

Już jakiś czas temu zauważyliśmy, że Christiny Aguilery jest coraz więcej...

Jak się okazuje, gwiazda ma spore kłopoty z depresją.

Podobno nie ma już nad sobą kontroli. Pudelek.pl cytuje wypowiedź współpracownika Aguilery (za "Star Magazine"):

- Imprezuje do upadłego, ciągle się kompromituje. Cały dzień śpi, żeby później całą noc chodzić po klubach. Są też dni, kiedy w ogóle nie wychodzi z domu, przywożą jej jedzenie, a drinki pije w łóżku.

Christina tyje i podobno jest jej wszystko jedno, co się z nią dzieje.

To niedobre wiadomości, mamy nadzieję, że gwiazda się niebawem podniesie. 

Udostępnij na Facebooku
Źródło: pudelek.pl
    Powered by ContentStream
    • ~sara
      2012-02-24 11:50
      Szkoda, chociaż może osobiście nie przepadam za nią. Ale w depresji odpowiednia dieta jest też ważna. Sami zobaczcie:http://vivalavita.pl/artykul/zywieniewdepresji-727.html
    • ~baileys
      2012-02-24 11:48
      Może w przyszłości wymyślą jakiś specyfik po którym głowa nie boli a ciało nie puchnie z rozpaczy,że musi jeść.
    • ~o nie !
      2012-02-24 11:20
      re jio96 Masz racje, przede wszystkim od szmalu sie glupieje.
    • ~jio96
      2012-02-24 11:02
      wiecej seksu, wiecej szmalu... i wkrótce każdego to czeka.
      nic dodać nic ująć.
    • ~ja
      2012-02-24 11:54
      Nie ma co się dziwić. Typowa Latynoska. One wszystkie tak mają. Kończą 25 lat i przybierają na wadze..normalne.
    • ~AnaliZer
      2012-02-24 12:47
      Sława jest ulotna, a media to stado hien, które tylko czekają na potknięcia celebrytów i pod pozorem "zapotrzebowania" gawiedzi podgrzewają atmosferę, rozszarpując ofiarę na strzępy. Potem zadają dziwne pytania: nie było nikogo, kto podałby rękę, wyciągnął pomocną dłoń... gdzie przyjaciele? Pytam po co? te zajadłe artykuły, napastliwość, wtrącanie się w życie prywatne... po co?
    • ~abc
      2012-02-25 03:12
      ~ja TY BARANKU - Z NIEJ TAKA LATYNOSKA JAK Z CIEBIE INTELIGENT !
    • ~Kazik
      2012-02-24 22:45
      Kazdy czowiek co ktory swoj szczyt przezyl szuka pocieszenia w narkotykach ,tabletkach czy alkoholu.
      znaczy sie upadek i dno.
      tak jak Presley i Co.
    • ~zza miedzy
      2012-02-24 20:23
      taka mundra ze juz nie wie co robic... jakby sie wziela do uczciwej pracy to by nie wpadla w depresje... a tak to bidulka juz nie wie co z soba robic, nie juz komu dac ... same powazne problemy!
    • ~eee
      2012-02-24 15:04
      Ta, z pewnością ta wersja jest prawdziwa. Ktoś b. pani nie lubi...
      Ona wydaje się być b. szczęśćilwa. I wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Już nie jest to chodzący szkielt, ale normalna kobieta.
      Anoreksja powoli przestaje być "modna".