Rajskie wakacje Urbańskiej. Leniuchuje pod palmami

X

Długie miesiące żmudnych przygotowań, nerwy przed premierą - wszystko to już za nimi. Janusz Józefowicz, który wraz z żoną zaprezentował niedawno spektakl "Polita", zabrał rodzinę na egzotyczne wakacje na Dominikanę.

Przygotowania do premiery spektaklu "Polita" pochłaniały małżeństwo przez ostatnie miesiące. Natasza Urbańska wraz z całym zespołem Teatru Buffo gorliwie trenowała pod okiem męża. Nie bez powodu w jednym z wywiadów przyznała kiedyś: W pracy to on jest mistrzem, a ja uczniem. W życiu prywatnym jesteśmy partnerami.

Ciężka praca została jednak nagrodzona. Teraz Urbańska wraz z mężem i córeczką Kaliną wypoczywa na plażach Dominikany. Chcieli mieć czas tylko dla siebie. Gdzieś, gdzie nikt ich nie rozpozna i będą mogli po prostu leniuchować - powiedział "Faktowi" znajomy pary.

Czytaj także: To traci Gąsowski!

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~kac
   2012-01-17 18:09
   Uciekli od porazki, nikt nie chce kupowac biletow na to badziewie... chyba trzeba wspolczuc...
  • ~m
   2012-01-17 19:32
   już z niej wrócili 15
  • ~Andrzej
   2012-01-17 20:15
   Polacy. Sympatyczni ludzie, piękna kobieta i do tego jeszcze odnoszą sukcesy. Takich polactwo nie lubi i da temu wyraz w komentarzach.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.