Rodzina Małgorzaty Kożuchowskiej się powiększyła

2011-05-13 07:18 | Aktualizacja: 07:34
Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski / starnews.pl)

Znana aktorka serialowa i jej mąż dziennikarz podjęli niezwykle odpowiedzialne wyzwanie. Od 40. urodzin Małgorzaty Kożuchowskiej, w jej życiu już nic nie będzie takie samo.




Jak pisze "Fakt":

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej - Bartek Wróblewski - sprawił, że 40 urodziny były dla niej cudownym świętem.

"Małgosia dostała od Bartka pieska. Wyżła weimarskiego. To była totalna niespodzianka. Małgosia zupełnie się tego nie spodziewała. Bardzo się ucieszyła. Jest szczęśliwa, że jej rodzina się powiększyła" - zdradza znajomy gwiazdy „Rodzinki.pl”.

Wszystko wskazuje na to, że Bartek i Małgosia są gotowi na poważne zmiany w ich życiu. Powoli przygotowują się do przeprowadzki do nowego dużego domu.

"Małgosia chce, by każdy szczegół w jej nowym domu był idealnie zaplanowany i przemyślany. Starannie wybiera meble i bibeloty. Chce się przeprowadzić dopiero, gdy wszystko będzie już idealnie wykończone i dom będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wymarzyła" - dodaje znajomy Kożuchowskiej.

>>> Zielińska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"






Źródło: Fakt
Wypowiedzi: 23
  • ~Jelito2011-05-15 18:45

    ostrzegam Was przed szkalowanie Pani Małgorzaty - Prawdziwej Katoliczki i Prawdziwej Polki.

  • ~rydzus2011-05-15 18:24

    wroblewski Kozuchowski nie dosc ze miernota reporterska, wywalony juz ze wszystkich mozliwych telewizji, to jeszcze miernota meska...umie tylko pieska kupic, zenada.

  • ~Teresa2011-05-15 11:05

    Wielkie Halo bo Kożuchowska ma psa czas pomyślec o dziecku a tak wogule
    to jej nie lubie gdzie pszełoncze to ona

  • ~BIBELOTA2011-05-13 21:50

    Tak , BIBELOTY NAJWAŻNIEJSZE, DUŻO BIBELOTÓW, muszą być starannie dobrane, bo jak nie, to obciach i nie wypada, szczególnie w nowym domu!!!

    ŁYŻEW TO DOBRA ZABAWKA na najbliższe 10 lat (ale ostzregam, potrzebuje dużo biegać i wychodzić, JAk nie - to pomyłka. Potem to już tylko adopcja zostaje, albo mąż zamieni na młodszą.
    Pozdrówka

  • ~gość2011-05-13 21:12

    Dla mnie to Ona jest pustą kobieta gdzie dziecko Matko Boska Kozuchowska Pies dom to nic a życie aTwoje religijne wychowanie . Lerpiej zrobisz jak w zamian za dom wypasiony wezmiesz kilka sierot na wychowanie

  • ~Pies a rodzina2011-05-13 13:41

    Nie no zdechnę zaraz. Pies powiększył rodzinę. Ten świat schodzi na...psy?

  • ~Zuza2011-05-13 11:18

    Cóś mnie w oczach się szkli jak to czytam.
    Była Dama z łasiczką a teraz będzie Dama z łyżewkiem weimarskim.

  • ~Zbyszek2011-05-13 10:10

    Jak się pojawią siedmioraczki, to będę pewien, że Dziennik pisze o chomikach...

  • ~POP2011-05-13 10:09

    Zaraz zemdleję z wrazenia , taka wiadomość. !!! Z niecierpliwością czekam na sesję zdjęciową Korzóhowska na specerze z nowym pieskiem !!!

  • ~Brawo Pani Małgosiu2011-05-13 10:04

    no i Panie Bartku !!! A jak się wabi ? Łyżew może ?