"Tede i ekipa Wielkie Joł poleca tylko fajne dzifffki w zajebistej jakości..." - mówi powitanie na nowej stronie internetowej Tedego. "Cóż, udostępniłem swoją stronę kolegom" - mówi o swoim nowym zajęciu Tede. "Ale nie jesteśmy jeszcze aż tak zaawansowani w tym biznesie, żeby mieć wielkie zyski" - dodaje w rozmowie z "Faktem".
Witryna, o której mowa, pełna jest rozebranych dam w wyzywających pozach. Oferuje surfującym "kilkaset ostrych fotek". Tede od dawna zajmuje się upokarzaniem kobiet. Niedawno chwalił się, że piosenkę o swojej byłej dziewczynie zatytułował "Szmata".
Ulubieniec nastolatków i jednocześnie syn znanego polskiego prawnika Macieja Granieckiego, czyli raper Tede, założył właśnie stronę internetową, na której udostępnia filmy pornograficzne.
Powiązane
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Reklama
Reklama
Reklama