Dziennik.plRozrywka

Środa, 30 maja 2012

Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 19°C

Pilna:Prezydent Bronisław Komorowski skierował list do prezydenta USA Baracka Obamy w związku z słowami o "polskim obozie śmierci". >>>Czytaj więcej

Gwiazda włoskiej telewizji rozpala zmysły

2009-08-06 | Ostatnia aktualizacja: 03:04 | Komentarze: 0 | skomentuj

/ Inne

Na dworze piękne słońce i prawdziwie letni upał. Pewnie wolelibyście się nieco ochłodzić, jednak my przewrotnie jeszcze podniesiemy temperaturę. Posłużymy się do tego włoską aktorką i modelką Manuelą Arcuri. Zobacz temperamentną Włoszkę w sesji dla firmy bieliźniarskiej Lormar Lingerie i w układzie tanecznym na rurze.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-05-30

temp. min 1°C max. 22°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

32-letnia piękność to aktorka prawie dyplomowana - uczyła się w Accademia d'Arte Drammatica w Rzymie. Jednak po trzech latach uznała, że woli mieć w ręku lepszy fach - zdobyła tytuł zawodowy z socjologii.

Będąc nastolatką, pracowała jako modelka. Od 1995 roku grywała w operach mydlanych. Wtedy także udało jej się zdobyć rolę w "Black holes" w reżyserii Pappiego Corsicato. Potem pracowała jeszcze na planach licznych produkcji filmowych.

W 2000 roku pojawiła się w erotycznym kalendarzu magazynu "GenteViaggi". Ta praca tak jej się spodobała, że jeszcze kilkakrotnie raczyła swoich fanów gorącymi fotkami na każdy miesiąc. Manuela była również gospodynią programu "Mai dire goal", a w 2002 poprowadziła festiwal w Sanremo.

Równie gorące jak Arcuri są jej liczne romanse. W ogóle się nie dziwimy, o taką kobietę każdy chciałby zawalczyć! Oparlibyście się jej?

p

asab
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«