Agnieszki "Frytki" Frykowskiej nie można już nazywać amatorem. Gwiazdka Big Brothera zrobiła niedawno dyplom w szkole aktorskiej. Tak uzbrojona poszła, by zdobyć rolę w serialu. Podobno negocjowała na tyle skutecznie, że już niebawem zobaczymy ją na ekranach naszych odbiorników.
Informacje te potwierdziła w tygodniku "Gwiazdy" menedżerka gwiazdy Ewa Wojciechowska: "Trwają takie rozmowy, ale nic więcej na razie nie mogę powiedzieć. Decyzje dotyczące udziału Agnieszki w nowym projekcie zapadną w ciągu miesiąca".
Jeszcze nie wiadomo, jaką rolę zagra "Frytka", w jakiej telewizji będzie emitowany serial i w ogóle co to będzie za zwierz. Naszym zdaniem Agnieszka sprawdziłaby się w kryminalno-klerykalnym serialu "Siostrzyczki", z powodzeniem zastąpiłaby Małgorzatę Kożuchowską, która właśnie odmówiła udziału.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|